Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok ennek egy...

Miért nem tudok ennek egy kicsit sem örülni? -fontos-

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú,de kérlek olvassátok el!

Nagyon bonyolult a gyerekkorom.. A szüleim egy éve elváltak,apa elköltözött és mi anyával apa szüleinél maradtunk,mert eredetileg is ott laktunk,amíg együtt voltak.Nagymamáék nagyon szeretnek minket,mindenben segítenek és támogatnak.Ez falun van.Én városon járok iskolába,ezért ott is van egy egyszobás lakásunk,de az nagyon kicsit,csak hétköznap vagyunk ott anyával,amikor iskolába kell járnom.Most anyának van egy barátja(amiről nagymamámék még semmit sem tudnak)és több mint valószínű,hogy anya terhes.Én ennek egyáltalán nem örülök,sőt.. kifejezetten zavar,mert már 15 éves vagyok,nincs egy normális házunk,ahol élhetnénk külön,nagymamámék semmiről sem tudnak és nem gondolom,hogy örülnének neki.. Miért nem tudok örülni?Normális,hogy ez ennyire zavar?Vagy velem van a baj?Idővel változni fog a véleményem?

Azért kicsit fura,hogy kisebb koromba mindig kértem egy testvért,soha nem kaptam,most meg hirtelen lett két mostohatestvérem(apának a nőjétől) meg most egy féltestvérem is.. :/


2012. ápr. 11. 07:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
lány vagyok.
2012. ápr. 11. 07:38
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Apukádtol van az uj baba vagy mástól? Mert ha nem apudtol lehet kitesznek titeket nagyitokék
2012. ápr. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
az új barátjától.. hát épp ez a baj,én is ettől félek és nincs más normális lakásunk.Néha úgy érzem,mintha ebbe a családba csak én gondolkodnék..
2012. ápr. 11. 07:46
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Anyukádnak nincs sok esze, ne haragudj hogy ilyet írok, viszont te nagyon értelmesnek tűnsz. Pont ezért zavar téged a dolog, mivel úgy látszik, reálisabban gondolkodsz, mint anyukád. Sajnos nem tudsz mit tenni, mindenesetre ha már megtörtént a "baj", próbáld meg elfogadni a helyzetet, és vond le a tanulságot.
2012. ápr. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Na ja.Akitől van a gyerek,annak nincs háza vagy lakása?
2012. ápr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Kiteszik a nagyszülők??? Miért írtok ekkora hülyeséget?
2012. ápr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Már miért ne tennék ki?!hiszen nekik a megszületendő baba senkijük se.így is rendes tőlük,hogy megengedték nekik,hogy aválás után a "meny" és az unoka ott maradjon.Gondolom a kérdezőt nézték a nagyszülők...

viszont most,hogy jön a baba,így biztos besokallnak és kiteszik őket.de felvetik majd azt az alternatívát is,hogy a kérdező ott maradhat.

Viszont azt nem értem,hogy anyuka új pasija,miért nem intézkedik az ügyben,hogy együtt lehessetek mind a négyen.Te,anyukád,a baba és az új férfi.

2012. ápr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az új pasi az édesanyjával él.. Oda meg én azért nem szeretnék költözni,mert ha eladjuk ezt az egyszobás lakást és pl.összevesznek anyáék,akkor az útra kerülünk.Én nem is értem,hogy nem tud anya gondolkodni.. Még megérteném,ha lenne saját lakásunk és anyagi szempontból is megfelelően állnánk,de még így is sokszor nehéz,nemhogy egy új babával.Nem is beszélve arról,hogy én tovább szeretnék tanulni..

Azt meg semmiképp sem várhatom el nagymamáéktól,hogy az új gyereket is befogadják és 'neveljék',mert semmi közük hozzá.Anya is felelőtlen nagyon..

2012. ápr. 11. 08:56
 9/12 A kérdező kommentje:
Pár évvel ezelőtt még teljesen normális családom volt,most meg.. :/
2012. ápr. 11. 08:58
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Az nem lehet megoldás, hogy a nagyszüleiddel maradsz, anyukád meg megoldja az új pasijával az életét? Attól még bármikor tudtok találkozni, de legalább neked biztosítva lenne a helyed.
2012. ápr. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!