Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Májusban lesz 6 éve,hogy együtt leszünk a párommal. Van 1 közös gyerekünk. Már nem nagyon bírok vele együtt lenni,mert mindig veszekszik meg mar engem. Idegileg nem sokáig bírom. Szeretem ,de attól még nem lesz jobb. Mi lenne a legjobb megoldás? 23/L

2012. ápr. 11. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volna lehetőséged elköltözni? El tudnád tartani magad meg a gyereket?
2012. ápr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg kéne értetni vele, hogy nem te tehetsz az őt ért külső hatásokról, így ne téged bántson emiatt jogtalanul.

Ha nem hajlandó megérteni, menni kell, nincs mese... szülőkhöz tudsz ideiglenesen menni? Későbbiekben el tudod tartani egyedül a kicsit?

2012. ápr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom beszélni már beszéltetek erről. Talán pár hét külön megmutatná nektek mennyire hiányzik-e a másik, eltudod-e látni egyedül a babát stb. Érdemes lene kipróbálni ha van rá lehetőség.
2012. ápr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ellátni eltudnám a kisgyereket,de ha el is mennék nem engedné elvinni. Szülökhöz nem tudok menni ,mert itt lakunk náluk. Neki meg nincsenek. Ezért nem tudom mit tegyek. Senki nem tud sehova menni. :(
2012. ápr. 11. 18:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!