Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg/le saját...

Hogyan győzzem meg/le saját magam?

Figyelt kérdés
Azt hiszem tombolnak a hormonjaim. Annyira szeretnék már kisbabát, csak hát azok a fránya anyagiak nem teszik ezt egyelőre lehetővé. Az eszemmel tudom, hogy nem lehet, de a lelkem lassan sikít, hogy de igen! El fog múlni?
2012. ápr. 11. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány éves vagy.
2012. ápr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
27 :)Tehát már nem egy kis fruska akinek azt lehetne mondani, hogy ráérsz még, gyerek vagy :)
2012. ápr. 11. 11:01
 3/11 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel,én ugyan így vagyok,28évesen.

Beszélj a pároddal, hogy álltok ehhez a kérdéshez. Mi átbeszéltük,kicsit átalakítottuk a kiadásainkat,és belevágtunk a babavárásba-sajnos egyenlőre eredménytelenül. Hisz mi a biztosíték arra,hogy mondjuk öt év múlva,jobbak lesznek az anyagi lehetőségeid.

2012. ápr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Anyagiakon egyelőre alakítani nem tudunk. Minden fillérünket elviszi a hitel, ami decemberben jár le. Addig minden fillért nagyon be kell osztanunk.
2012. ápr. 11. 13:17
 5/11 anonim ***** válasza:
decemberig még van 8 hónap, 9 hónap a kihordási idő, és ritka az, h elsőre sikerüljön minden. decembertől felszabadul x pénzetek, családit ha jól tudom a terhesség harmadik hónapjától kapnotok kell, eljársz terhes tornára megszabott alkalommal, így kapsz valami anyasági segélyt/járadékot (egyszeri), tehát terhesség közben is tudtok valamennyire készülni és a rokonok is biztos meg szeretnék valamivel lepni a picúrt.
2012. ápr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

az én párom majdnem ugyanebben az esetben, annyit kérdezett tőlem, hogy úgy akarsz szülni mint a cigányok? a semmire,de nem baj, hagy jöjjön.

na ezzel, bennem már nem volt az a sikítós akarat...

2012. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szia! Nekem 4 fajta hitelem van,váratlanul jött a baba,de minden nap oda tudom neki adni a túró rudit,vagy azt a kis csokit. (pedig azóta már sajnos egyedül nevelem). Hidd el,hogy ha elég érettnek érzed magad és mindketten felkészültetek,akkor nincs mire várni! Mindig könnyes lesz a szemem,mikor a gyerkőc a nyakamba ugrik,hatalmasat cuppant az arcomra és azt mondja: anya szeretlek! (ilyenkor eszembe jut,hogy sosem akartam gyereket).Most már csak érte élek!!!
2012. ápr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves 22:20-as!

Mi az, hogy mint a cigányok? Én ugyan nem vagyok cigány, nem is akarom védeni őket. De hol tudja ma már megtenni azt az ember, hogy legyen lakás, karrier, pénz, semmi hitel a baba érkezésekor? annyi idősen, amennyi az ideális lenne a szülésre, sehogy! általában 22-25 évesen kerül ki mindenki az iskolából, most akkor mindenki vagy 35-40 éves lenne, mire mer vállalni egy gyereket? Nem tudom ki hogy van vele, de én nem akarok öreg anyuka lenni. Majd szülök, mint a cigányok ;)

2012. ápr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló vagyok

a páromnak ezt a "beszólását" én úgy reagáltam le, hogy nem egy idősebb nő mondta nekem (ami hasonlít utolsó válaszadóhoz) hogy ha mindig arra várna, hogy mikor aktuális anyagilag szülni, senkinek nem lenne gyereke, mert a pénz életünk végéig, mindig kelleni fog, tehát nincs aktuális állapot (leszámítva a jól keresőket, szóval az én osztályomról beszélve)


nos erre azt felelte: egyáltalán nem érdekli ki más mit mond; ő irányítja a saját életét és pont.

2012. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Remélem nem vetted támadásnak a hozzászólásom. idővel biztos változik párod hozzáállása. sajnos ezt a nagy többség valóban nem tudja megtenni, h minden meg legyen a gyerek születéséhez.
2012. ápr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!