Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan 30-35 év közötti nő...

Van olyan 30-35 év közötti nő akinek nincs gyereke és munkája se?

Figyelt kérdés
Úgy érzem csak én vagyok a világon így a legsemmirekellőbb...
2012. ápr. 11. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Akkor én is semmirekellő vagyok.:) Bár én nem érzem magam annak. 33 vagyok, nő. 1 éve megszűnt a munkahelyem, azóta semmi. Gyerekem nincs. Férjem sincs, mert nem találtam még olyan férfit, akiben meg tudnék annyira bízni, hogy be merjek vállalni egy gyereket. Ugyanis a körülöttem lévő pároknál azt látom szinte kivétel nélkül, hogy a gyerek után az "apa" szépen lelép. Na ebből nem kérek. Úgyhogy fel a fejjel, nem vagy egyedül. Szép napot!
2012. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Mégis miért? Ha akarsz gyereket, lesz. Ha akarsz munkát, előbb-utóbb majd lesz az is. Még nincs gyerek, akár külföldre is nézegethetsz!
2012. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat:-) Nekem van férjem, de nem valami jó elegem van már a beszólogatásaiból.
2012. ápr. 11. 13:42
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Hát nem tudom, a mai gazdasági- és munkanélküli helyzetben lassan az lesz a fura, ha valakinek VAN munkája.


Nem tudom, hogy álltok anyagilag, de ha megtehetitek esetleg tanulhatsz még valamit. Én simán el tudom képzelni, hogy ha úgy alakulna, elmennék virágkötészetet tanulni vagy ilyesmit, bár van már másik szakmám, de belekóstolnék valami ilyesmibe szívesen.

2012. ápr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már van egy halom bizonyítványom...nem mentem vele semmire.
2012. ápr. 11. 13:53
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem azt mondtam, hogy az majd megoldja a munkanélküliséget, vagy hogy gyűjts bizonyítványokat, hanem azt, hogy próbálj ki valamit, ami nagyon érdekel, amíg nincs konkrét lehetőség. Nagy különbség!


Esetleg gyerek? Ez nyilván millió más tényezőtől is függ, de ha már úgysincs munka, és esetleg tervezitek, akkor esetleg el lehetne azon is gondolkozni.

2012. ápr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Én is ebben a helyzetben vagyok, csak az a különbség, hogy nem tartom magam semmirekellőnek. Azért mert a férjem éppenséggel nem tudja értékelni a házimunkát meg a szeretetet, amit kap tőlem, az még nem azt jelenti, hogy tényleg értéktelen vagyok és hogy egy háztartás vezetése egyenlő a semmivel. És gondolom, hogy te sem azért nem dolgozol, mert nem akarsz. Biztos, hogy mi is valamit rosszul csinálunk, ha nem találunk munkát (mert azért még a mai világban is van, aki el tud helyezkedni), de ezeket a hibákat nem azért követjük el direkt, mert azt akarjuk, hogy ne vegyenek fel sehova minket, mert nem akarunk dolgozni. Azért, mert a férjed ezt gondolja, azért te még nem vagy semmirekellő. Biztos, hogy előbb-utóbb találsz munkát és ha a kapcsolatotok kibírja a munkanélküliségedet, akkor gyereketek is lehet még.
2012. ápr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Nincs gyerekem, hiába szeretnénk még nem jött össze (PCOS beteg vagyok, hosszú story).

Munkám nincs mert tanulok. 6 éve külföldre költöztünk, mert a párom itt kapott melót. Nekem nincs olyan végzettségem (meg nyelvtudásom sem volt eleinte), amivel kapnék itt melót, ezért beíratkoztam főiskolára. Idén végzek.

Én is semmirekellőnek tartom magam, régen volt munkám, saját fizetésem, terveim családról stb.. most meg itt vagyok 30 évesen és nincs semmim . Amim van az párom érdeke nem az enyém.

2012. ápr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Én élvezem ezt a helyzetet
2012. ápr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!