Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-35 közötti szingli nők/hölg...

25-35 közötti szingli nők/hölgyek! Írnátok az érzéseitekről, történeteitekről, ha szinte az összes barátotok, testvéreitek, barátnőitek házas, gyereke van, csak ti "lógtok ki a sorból"?

Figyelt kérdés
Miközben hallgatnotok kell a családotok és a barátok megjegyzéseit, hogy csak ti vagytok egyedül a társaságban, ketyeg a biológiai óra, férj kéne már stb( még akkor is ha jó szándékkal mondogatják). Nem érzitek magatokat ettől magányosnak, vagy kívülállónak, akinek ez nehézségeket okoz, hogy dolgozza fel?
2011. márc. 16. 18:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Nekem egy jó barátnőm van ilyen helyzetben, sokat beszélgettünk az érzéseiről. Ő nagyon gyerek és családcentrikus, csak sajnos 30 évesen is az anyjával él, mert nem "engedi" felnőni a lányát, ha udvarlója van, az anya elüldözi, de ezt ő nem látja, viszont aki kívülálló, annak nyílvánvaló. A 30 éves lányát időre hazarendeli hétvégente, pl. hogy 10-re érjen haza, 1 perccel sem később..és ő feláll, és megy. Nála "ennyi" az ok, hogy nem képes kinőni a gyerek szerepből. Mellette álltam, de akkor romlott meg a kapcsolatunk, mikor a nővérem eljegyzési buliján azért sírt, majd hisztériázott, hogy őt soha senki nem fogja elvenni, és lefejezte a bulit.. Sajnálom szegényt, és elhiszem, hogy bele lehet zakkanni, ha valóban a körülmények miatt csúszik ki az időből pasi és gyerek téren.
2011. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem is tudom, hogy mirol beszelsz, mikor az emberek nagy resze nem hazasodik 30-35 eves kora elott es epp azokra neznek furcsan, akik fiatalon alapitanak csaladot...ram rengeteg megjegyzest tesznek emiatt. Szoval szerintem akarhogy is elsz, mindig lesz, aki beszol. Ha gyereked lenne es hazas lennel fiatalon, akkor meg azert szolnanak be. Sok ismeros, rokon azzal szorakoztatja magat, hogy masokat szekal es muszaj valami rosszmaju megjegyzest tenniuk. Kit erdekel? Ugy elj, ahogy TE boldog vagy. Ezen ne ragodj!
2011. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Bocsi, én még csak 24 vagyok, de remélem nem baj, ha én is írok. Nekem még sose mondogatta senki, hogy mikor megyek már férjhez, vagy ilyesmi. Talán azért, mert 20 évesen majdnem férjhez mentem valakihez, akiről mindenki tudta jól, hogy szörnyen nem való hozzám, aki szemernyit sem tisztelt, aki a hatalma megkérdőjelezésének vett minden apró ellenvetést; csak én egyedül nem láttam ezeket benne - egy darabig.

Magányosnak nem érzem magam egyáltalán, hiszen igen nagy társaságom van és két igazán nagyon nagyon jó barátnőm, akiknek bármit elmondhatok. Persze nem azt mondom, tényleg jó lenne párt is találni, de nem vagyok rágörcsölve a témára, csak valahogy úgy adódik mindig, hogy nem is igazán találkozom korban hozzám illő férfiakkal, az egész környezetemben minden férfi/srác fiatalabb nálam és/vagy van barátnője.

2011. márc. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hülyeség olyanon görcsölni, hogy 30 évesen miért vagyok még szingli és nincs egy értelmes kapcsolatom. Lehet, hogy valaki 23-24 évesen férjhez ment, és egyáltalán nem boldog a kapcsolata. Aztán jönnek a gyerekek és akkor már talán késő lépni, na olyankor a gáz. Nem agyalok ilyeneken, igaz csak 24 éves vagyok, és most hagyott el a nagy szerelmem, de ki tudja lehet jön egy másik, akivel boldogabb leszek. Ilyeneken felesleges aggódni.
2011. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én még nem esek bele ebbe a korhatárba. De hasonló helyzetben vagyok, bár még házasságokról szó sincs, de a barátaim mind szerelmesek, csak én vagyok egyedül. Nem is a megjegyzések miatt zavar, hanem hogy ha többen elmegyünk valahova az egész társaság, kilógok a sorból, mindig én vagyok a "páratlanadik" emberke. Attól félek, hogy ez lesz később is. Számomra fontos, hogy majd fiatalon menjek férjhez, legyen gyerekem, mert nagyon családcentrikus vagyok és nem akarok így járni. 19 vagyok, de amikor látom hogy mindenkinek halad az élete a párjával kétségbe esek, hogy nem lesz időm fiatalon szülni, pedig a 6 éves tervemben van.
2011. márc. 16. 18:47
 6/22 anonim ***** válasza:

Engem nem izélget ezzel senki, elég ha belegondolok, hogy 29 vagyok, épp egy szakítás után, de fülig szerelmesen, aminek a kiheverése (HA egyáltalán kiheverem) évekbe fog telni.... Ja és emellé nem is nagyon hiszem, hogy jön más, akit ennyire tudnék szeretni, kevesebbel pedig (csak hogy legyen valaki) nem érem be.

Szép kilátások.

2011. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Piszkosul sz*r érzés szinglinek lenni, ami a magányos szinonimája, még ha a szinglik ezt határozottan tagadják is. DE! Miután annyi sz*rságon mentem át... idővel már nem vágytam/nem vágyom kapcsolatra. Elegem volt a csalódásokból, és nekem már tényleg jó így egyedül. Minden érmének 2 oldala van, így ennek is van jó oldala. A legrosszabb időszak a nyár, mikor mindenki halálos szerelemben nyaral... 32N Ja, és én konkrétan lesz*rom, ki mit szól!
2011. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
6 eves terv? Az eletet nem lehet megirt forgatokonyv alapjan elni. 19 evesen en is egyedul voltam, mint az ujjam, aztan megis ferjhez mentem 21 evesen es fiatalon szultem, pedig nekem az 19 evesen nem volt a 6 eves tervemben. Szoval nincs semmi veszve...akkor talalod meg az igazit, mikor legkevesbe szamitasz ra.
2011. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

26 vagyok. Nincs komoly kapcsolatom. Sőt, olyan igazán komoly nem is volt, inkább csak próbálkozások, de nem túl hosszúak. Nincs túl sok barátnőm, pár közeli van, nekik mind van kapcsolatuk. A legjobb barátnőm is hasonló cipőben járt sokáig, mint én, aztán pár hónapja neki is lett egy komoly kapcsolata. Örültem a boldogságának, de nagyon nehéz volt feldolgozni, hogy megváltozott a viszonyunk, nem vagyok már olyan fontos az életében, mint régen. Tudom, hogy ez természetes, de akkor is nagyon rossz volt. Nyilván könnyebben viseltem volna, ha nekem is lett volna akkor valakim, de így szingliként (bevallom) kicsit irigykedtem is rá. :(


Aztán van még egy barátnőm, aki tavaly férjhez ment, mondjuk ő távolabbi barátnő, messze is lakik és ritkán találkoztunk. Hát vele a férjhez menetele óta nem találkoztunk, félek, hogy ennek a barátságnak vége lesz belátható időn belül. Sajnos ezzel a lánnyal úgy alakult, hogy nagyon más irányba ment az életünk, gyakorlatilag teljesen ellentétes irányba. Ő férjhez ment, lediplomázott, de nem tud elhelyezkedni (nyelvvizsga hiánya miatt nem kaptam meg a diplomát), én pedig szakmailag elég sikeresnek vagyok mondható tulajdonképpen, de a magánéletem nem valami rózsás.


Annyira még nem érzem öregnek magam, hogy ezen keseregjek, de rosszabb pillanataimban azért elő szokott fordulni ez.


Tulajdonképpen az bánt igazán, hogy soha nem is volt komoly kapcsolatom (csak gagyik), és félek, hogy hiányzik belőlem az a képesség, ami ennek kialakításához kell.


26/N

2011. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem valaki akkortól szingli, amikortól már rosszul érzi magát egyedül, vagyis amikor már érzi hogy kellene egy társ. Nem mondom, hogy én jól érzem magam így, de egyenlőre jól megvagyok. Én azt vallom igazi szerelem kell vagy semmi. És a szerelmet nem lehet erőltetni. Ha elkap, akkor szembe megyek vele, ha nem, nem. Amúgy nekem most azért nincs senkim többek között, mert egy nős pasiba vagyok szerelmes, aki elérhetetlen, de bármikor elérhetném, csak nem akarok görény lenni. Ezért most ő a topp.
2011. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!