Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyiből éltek meg havonta...

Ti mennyiből éltek meg havonta? és Mire költitek a pénzt?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ki hogy osztja be a pénzt, mennyit keres, mennyit költ naponta kajára és mennyit a rezsire és lakbérre(ha van)havonta.

Szóval ki hogy jön ki a fizetéséből és min spórol, min nem, ahhoz hogy esetleg még maradjon is pénze.


A kérdésemre válaszoló embereknek megy a 100%.:)



2012. ápr. 11. 17:07
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
67%
hát én is írigylem, aki 5 millát vagy akár legalább 300 ezret visz haza havonta, de nem pontozom le. van, aki tanult, vagy jobb pozícióban van, ha megdolgozott érte, nem sajnálom tőle. de nem kellene lepontozni.
2012. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
74%
Azért az ember jobb esetben nem körömreszelgetéssel keresi a pénzét. Lehet irigykedni, de az emberek hajlamosak csak a pozitívat meglátni. Igen, havi ötmillió sok, de sajnos lassan az egészségünk is rámegy és alig látjuk egymást, családalapításról egyelőre szó sem lehet. Én már szeretnék gyereket, de úgy nem, hogy a pénzügyi év végén nem látom hetekig a férjem, és minden negyedévnél is így van. Persze nem rosszabb nekünk, mint annak, akinek arra megy rá az egészsége, hogy hogyan tartsa el a családját havi 100.000-ből, de a pénz is munkával és rengeteg áldozattal jön. Lehet, hogy boldogabb lennék havi háromszázezerrel, nyolctól négyig munkaidővel, mint így. Elcsépelt, de a pénz nem minden.. Ne értsetek félre, nem panaszkodom, hogy mennyire rossz nekünk, mert nem az, de nem csak az ölünkbe hull a pénz, mi meg ülünk és szórjuk mosolyogva, mint ahogy itt a rengeteg roppant jóindulatú pontozgató gondolja.
2012. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy valóban szükség van 5 milliós fizetésre, ha az egészség is rámegy, másról nem is beszélve??

El nem tudom képzelni mit kezdenék ennyi pénzzel, ennyire nem lenne szükségem, akkor meg minek dolgozzam halálra magam?

2012. ápr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
65%
Alapvetően szeretjük csinálni a munkánkat, de pár éven belül a párom másik helyre megy, ahol kevesebbet kell dolgoznia, és akkor összehozhatjuk a babát, és a pénzre sem lesz gondunk az eddig felhalmozott tartalékoknak hála. Gyakorlatilag a kamatokból kényelmesen megélnénk :) Ezért van szükség most erre, hogy később ne legyen semmire se gondunk, és nyugodtan élhessünk.
2012. ápr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

ma 10:37


Tudod, van abban ráció, hogy az ember rövid idő alatt nagyon sokat keressen, bár nyilván csak akkor, ha az egészsége nem megy teljesen tönkre. Összeszed egy tőkejövedelmet és annak a kamataiból kényelmesen meg tud élni utána. Ha akar, dolgozik, ha akar, nem, anyagilag függetlenné válik. És ez nagyon jó.

2012. ápr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Érdekes volt olvasni őket. Mégegyszer mondom: én csak 100%-t adtam, kevesebbet senkinek sem. Ami nem tetszett, vagy nem a témához tartozik, azt nem minősítettem.
2012. ápr. 13. 14:35
 27/41 anonim ***** válasza:
75%

Sziasztok!


Csatlakoznék az egyik elöttem szólóhoz.

Férjem kb 2.5 milliót,én 1 körül keresek.

Gyerek egyelőre nekünk se jöhet össze,és mindenben egyetértek az 5 millás hozzászólóval.

2012. ápr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Sajna ezek szerint én a 150 ezremmel eláshatom magam, a büdös életbe nem fogom semmire vinni, épp csak a megélhetésre elég, jó esetben.

Nem irigykedem senkire, nem jellemző rám, de tény hogy ilyen különbségeket látva eléggé elkenődöm és nullának érzem magam.

De nem panaszkodom, mert van munkám és van hol laknom, sokak még ennyit sem mondhatnak el magukról. Ez az igazán szomorú.

2012. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

tegnap 22:07


Kedves utolsó, ne marháskodj már. Mióta határozza meg BÁRKINEK az értékét az, hogy mennyit keres?

2012. ápr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Az értékemmel természetesen nem függ össze. Csak épp pl. ebben a hónapban kb. 40 ezret kitevő váratlan kiadásaim voltak. 130-at kapok kézhez, ebből ennyi mindjárt leugrott.. A maradékból kéne megélnem rezsivel, étkezéssel, szokásos egyebekkel együtt. A számlám persze mínuszba csúszott, mint már oly sokszor. Így a büdös életbe nem fogok nem hogy előrébb jutni, hanem stagnálni sem. Ez szomorít el.
2012. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!