Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nem utálja, hogy a családj...

Más nem utálja, hogy a családjával lakik?

Figyelt kérdés
nagyon elegem van belőle. 17 éves vagyok, alig várom, hogy elmenjek ebből a fosból, utálom, hogy nem vagyok egyedül, mindig veszekszik valaki valakivel, kopogás nélkül jönnek be a szobámba. még az is jobb lenne, ha egy sátorba kéne élnem egyedül a sivatagban.

2012. ápr. 11. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én is utáltam otthon lakni, aztán 22 évesen tudtam elköltözni, majdnem teljesen haragban mentem el, apám az utolsó pillanatban enyhült meg felém, amiért el mertem költözni.

Azóta érdekes mód, jó velük a viszonyom. Remélem, így is marad.

2012. ápr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok
2012. ápr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem. Sokkal jobb a családommal.mint lenne egyedül.
2012. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Kamaszkoromban én is felnőtt akartam lenni és önálló életet akartam élni. Sokan vannak így vele. Aztán felnőttem, megtudtam, milyen az, amikor magáról kell gondoskodnia az embernek és nem tartja el senki, és azóta becsülök minden percet, amit a szüleimmel egy fedél alatt töltöttem.
2012. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele. Nem volt olyan nap, hogy valaki ne veszekedjen a másikkal.

Egy idő után már túl sok volt. Volt amikor 1 hetet töltöttem a barátomnál és miután hazajöttem minden kezdődött előröl, ilyenkor már csak sírtam.

Minden nap azon voltam, hogy minél hamarabb elköltözzek, ez 22 évesen történt meg.

Azóta jobb lett a viszonyunk, gondolom már csak a távolság miatt is. És mikor hazajövünk látogatóba akkor is jó a hangulat.

2012. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A családommal is sz@r,de egyedül is sz@r.Mindenhogy sz@r.Nem szeretek egyedül lenni.Akkor már inkább valakivel költöznék el,nem egyedül.
2012. ápr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
én is utáltam otthon lakni, ugyanezek miatt. mindig veszekedés volt, kopogás nélkül jöttek be a szobámba, nem hagytak tanulni, de azért legyek kitűnő, miért mondom srácnak a telefonba, hogy jöjjön le a strandra, nem illik, stb. stb. az égvilágon mindenbe belekötöttek otthon. és most se jobb, ha otthon vagyok nagy ritkán, anyám egyre rosszabb lesz. pedig 36 vagyok, nem tini.
2012. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
A sivatagban a sátradba kopogás nélkül mennek be a kígyók, skorpiók. Nem beszélve, hogy hol találsz vizet? Mit főzöl magadnak? Mennyi ideig szeretnél ott maradni? Géped sem lesz. Ha eleged lesz a sátorozásból, hova fogsz menni?
2012. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nyolcas: az utolsó mondatomat vedd "költői" túlzásnak.
2012. ápr. 11. 18:45
 10/17 anonim ***** válasza:

"még az is jobb lenne, ha egy sátorba kéne élnem egyedül a sivatagban."


Elég bátor dolog ilyeneket kijelenteni, ha az apád/anyád lennék talán ki is tennélek a Szaharába pár napra nem tudnál panaszkodni az interneten.

2012. ápr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!