Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy azt...

Voltatok már úgy, hogy azt hittétek, hogy ez nyomós ok a szakításra, de később rájöttetek, hogy tévedtetek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, voltam már úgy. Rájöttem, hogy csak én fújtam fel a dolgokat és ez nem elég nyomós ok egy szakításra, és hogy mennyire szeretem.
2012. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
volt már, de aztán rájöttem h hülye vagyok.
2012. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

# 2


Addig jó! :D

2012. ápr. 11. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, párom rájött és visszakuncsorogta magát. Aztán később megint talált valamit, majd megint "rájött", hogy nem elég nyomós... Ennyit erről, másodjára már nem követtem el ugyanazt a hibát.
2012. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha valami bajom van akkor jól megmozgatom magam kutyaséta, bicaj, takarítás vagy valami más elvetemültségel ami melett tudok gondolkodni, meg jól le is fáraszt. Így mire hulla leszek estére talán rájöhetek, a felesleges feszültség, hiszti vagy más gondom bajom van-e ami miatt felfújtam valamit vagy tényleg gond az. Sajnos ez tapasztalat, így mire kitapasztaltam, addigra lett már vége kapcsolatomnak egy hülyeség miatt.
2012. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen még nem volt.De olyan már volt,hogy normális ép ésszel szakítanom kellett volna,de nem tettem.
2012. ápr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt már úgy, aztán egy kis idő múlva elbizonytalanodom,hogy lehet túlzásba vittem, tévedtem. De ha egy bizonyos idő távlatából nézem, érzelmektől elkülönítve rájövök, hogy ha még egyszer újraélhetném a kapcsolatot akkor így úgy tettem volna még egyszer!

Kár a múlton rágódni, úgy van jól, ahogy először gondolod, hiába hiányzik!

2012. ápr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Daisyke válasza:
A napokban vagyok túl egy szakításon, és kicsit bánom, kicsit nem .. De tudom, hogy így mindkettőnknek jobb lesz mert teljes mértékben nem illettünk össze. Egy kapcsolatot nem érdemes a végső haragig és ellaposodásig húzni, én úgy hiszem. Ha valakivel szakítunk, nem feltétlenül szükséges a legnyomósabb ok, elég lehet annyi is, hogy már a kapcsolat kihűlt. Ha valakit elhagyunk, azt azért tesszük, mert tudjuk, hogy felnőtt emberek vagyunk, és a másik már úgy sem tudna megváltozni, és ha már ez számunkra elviselhetetlenné válik, akkor jobb barátságban elválni. Eleinte nehéz, de az idő majd mindent begyógyít.
2012. ápr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!