Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy igy reagálok a...

Normális, hogy igy reagálok a szakitásra?

Figyelt kérdés

A párommal 3 évig voltunk együtt.Most 19 éves lány vagyok.

1 hete szakitottunk,de kb. az utolsó 8 hónapban csak szenvedtünk,nem volt már szerelem.Lementem balcsira hétvégre és ott összejött egy jó kis társaság és egy fiúval nagyon jól megértjük egymást.Már most hiányzik,szeretnék vele lenni :)

Ez normális ?


2011. júl. 24. 17:14
 1/9 anonim válasza:
0%
persze hogy normális de egy kicsit várj még kb. 1 hetet hogy mi lesz és ha rosszmarad tovább akkor szakícs
2011. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, már 8 hónapja szakítani kellett volna, nem érzel már az ex iránt semmit. Nyitott vagy az új kapcsolatra.
2011. júl. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, valószínű hamar le is zártad magadban az előző kapcsolatot, nyilván mert már rég nem volt jó! Örülj az új pasinak, és légy boldog!
2011. júl. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. júl. 24. 17:23
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
3 évet nem lehet csak úgy kitörölni. Most még úgy tűnik hogy nincs semmi és elfelejtetted, de lesznek még rosszabb passzok is.
2011. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 7 évet töröltem ki, hála az istennek. És nem volt rossz passz.
2011. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor az a kapcsolat valószínűleg olyan sekélyes is volt, amennyire könnyű volt elfelejteni.
2011. júl. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az elején még nagyon jó volt.aztán jött tőle a féltéknykedés és néha megütött
2011. júl. 24. 17:38
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy sekélyes, csak 3 évvel hosszabb, mint kellett volna.
2011. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!