Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mindig Big kell...

Szerintetek mindig Big kell nyerjen Aiden helyett? Vagyis mindig a rossz fiút választjuk a legvégén?

Figyelt kérdés

Mindig ez kell legyen a vége? Ha leállunk a jófiúval és elégedettnek érezzük magunkat a nyugodt életünkkel, akkoris várható, hogy egyszer megbolondulunk és újra a Big szerű rosszfiú fog kelleni, aki annyiszor megbántott már?

Vagy van, aki tényleg felhagy egy életre a macsó, kiszámíthatatlan pasasokkal és boldogan él a nyugis, jólelkű, odadó pasas mellett?


2012. ápr. 12. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a jót választottam végül és nem bántam meg!:)

Mindig is a rosszak vonzottak. Szívattak is rendesen.

Aztán megismertem a férjem, aki jó volt. Az elején meg is ijedtem, hogy majd nem fog kelleni.

Szerencsére pont miatta tanultam értékelni magamat, őt!

2012. ápr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én épp házasság előtt állok a jófiúval, május elején lesz, kicsit bepánikoltam talán. Semmi konfliktus, semmi izgalom, imádjuk egymást, de talán túl egyszerű, rémisztő néha. Mindennél jobban szeretem, az életemet adnám érte, de megrémiszt a túl nagy csend, a nyugalom. Lehet csak esküvő előtti pánik, eddig nem volt semmi bajom a nyugalommal.
2012. ápr. 12. 08:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz ez, legalábbis rám nem. Én mindig a jófiúkat kerestem, a boldogságot és a nyugalmat. Mondjuk nekem a Aiden is szimpatikusabb volt, mint Big. :)
2012. ápr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, kell az izgalom is, de milyen fajta? Az, hogy a csávónak hitelei vannak, éltek napról napra, viszont jól néz ki, jó a dumája, és tudod, hogy téged dug, nem mást, vagy, hogy jó legyen a családi nyugalom, amit fel lehet dobni, sőt, attól, hogy valaki nyugis, még tud ujjat mutatni. én is az vagyok, és mondták ilyen csajok is, hogy más vagyok mikor együtt vagyunk, azt hitték kocka vagyok. :D Szóval a jövőd nézd, hogy azt hogy akarod élni nem a felszínt.
2012. ápr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért ez nem olyan egyszerű. Big volt élete nagy szerelme, akivel gondolkodásban is passzoltak. Én inkább választanám a nehezebb utat is, ha van remény, mint az álló vizet. Nem működne, ha nincs meg az érzelmi háttér, mert más után epekedsz.
2012. ápr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ekkor okés is utolsó, csak olyanba nem értem, mikor igazán csak szenved a nő is, de elmondhatja, hogy válalkozó a barátja, van időszak mikor aranyba járhat, és ez neki megér mindent... néha néha meg a sok xarért nyugodt szívvel bekapja más faxát a nő és le is fekszik mással is. Hagyjuk már, tudjuk hogy van ilyen, és sok fiatal csaj is ezt látja, hogy ez a módi.
2012. ápr. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!