Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik rossz véleménnyel vannak...

Akik rossz véleménnyel vannak az anyósukról szoktak azon gondolkozni, hogy?

Figyelt kérdés
Hogy egyszer ők is lesznek anyósok/após,és előfordulhat,hogy őket se fogja szeretni vagy nem lesz róla jó véleménnyel a gyereke párja?
2012. ápr. 11. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Igen, de ez tudod olyan dolog, hogy az intelligens emberek egy adott rokont nem a rokonság típusa miatt nem csípnek, hanem a SZEMÉLYISÉGE miatt. Én az anyósomékat a személyiségük miatt nem bírom. (nem volt ez mindig így, csak kb. két éve)

Nekem mindegy hogy anyós, ángyom, vagy bingyom, ha nem kedvelem mint embert, felőlem lehet bármilyen fajta rokon...a személyisége ami taszít, nem az, hogy kicsodám is. Ennyi. Nem kell minden baromságot elhinni, hogy majd minden nő egyszer anyós lesz és majd minden nőt utálni fog a menye......ha sikerül megtalálni vele a jó kapcsolatot, akkor engem szeretni fog. Bízom abban, hogy a fiam majd olyan csajszit talál, aki szintén személyiség alapján dönt majd - és akkor kedvelni fogjuk egymást.

2012. ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Az én anyósomnak borzalmas anyósa volt. Talán ezért figyel ő arra nagyon, hogy velem különlegesen figyelmes legyen.
2012. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nagyban függ, hogy az anyós milyennek anyósa volt/van. Pl. én anyósomnak anyósa a 2. anyukája, nálunk is ugyanez van :) Pedig mondta, hogy próbál minket nem sokat zaklatni, hogy látogassuk sokat őket :D
2012. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2/2

Ez aranyos :)

Én néha elgondolkodok ezen,mert bár én imádom az anyósom,de a természetemet ismerve bizony előfordulhat,hogy házsártos leszek. Hiszen mindenki a legjobbat szeretné a gyerekének. De ez azért még odébb van nálam :)

2012. ápr. 11. 15:02
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Nekem volt olyan anyós jelöltem, aki utált, mert elveszem a pici fiacskáját. Állandóan etetni akart, fel akart hízlalni, hogy mert szerinte túl vékony vagyok, tömte volna belém a sok kaját. Kb. sose szólt hozzám, csak kaját adott -.-'
2012. ápr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Le lehet pontozni, de ha jó anyós vagy, a menyed szeretni fog, ha szar, akkor meg a pokolba kívánni. A jó anyóst az ember szereti, a rosszat nem. Ilyen állati egyszerű.
2012. ápr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Az én anyósom abba a kategóriába tartozik aki megöli apját, anyját, hogy részt vehessen az árvák vacsoráján. Megözvegyült a lelkem 38 éves korában és utána már nem volt férfi az életében. A fia 21 évesen nősült, a lánya 18 évesen ment férjhez. Persze mindkettőjüknek tönkre ment az első házassága (hathatósan közreműködött a mama is ebben az bizonyos)és persze haza nem mehettek, mert ő bezzeg megmondta... Na így szépen elüldözött maga mellől mindenkit, aztán belebolondult abba, hogy egyedül van. Eddig csak félévekre volt nálunk, de most már úgy néz ki, hogy végleg marad. Ha ő nincs én abban a hitben haltam volna meg, hogy én jó ember vagyok. De mivel őt megismertem rájöttem, hogy tudok haragudni, képes vagyok gyűlölni és megértettem, hogy milyen nehéz megbocsátani.
2012. ápr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon mas szemelyisegek vagyunk anyossal, az o hibait biztos nem kovetem majd el.De en azok alatt sosem vagtam a fat akit nem kedvelek. Mindig szidja az anyosat pedig nala sokkal rosszabb.

Fiatalkoraban is ugy porolt mindenkivel, hogy az nem igaz (rokonok meseltek) azota nyilvan nem lett jobb,sot.

Engem empatikusnak neveltek, ez nem fog valtozni.Kutya kotelessegem elfogadni azt a not akit az en fiam valaszt.

2012. ápr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nekem anyukám mondta,hogy ritka rossz anyós lennék :)

Öcsém pár hónapja jegyezte el a barátnőjét,akit én ki nem állhatok.Nem mondok rá rosszat,nem szoktam megsérteni,udvarias vagyok vele,de egyszerűen nem ilyen naplopó,hisztis nőt képzeltem el a tesóm mellé.

2012. ápr. 11. 15:53
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Igen, el szoktam ezen gondolkodni, és rájöttem, hogy nem tudok olyan mocsok módon viselkedni mint ő. Mindig mindenkin átgázol, csak hogy neki jó legyen, még az sem érdekli, hogy holnap orvoshoz kell mennem, legyek itthon mert ő jön (9. hónapos terhes vagyok bármikor szülhetek, NST-re kell mennem). Mondtam, nem, majd ő igazodik hozzám, mint ahogy én is hozzá, ha majd én fogok menni - de nem fogok. A sógoromék a válás küszöbén vannak miatta, mert sógor üti a feleségét és anyuka meg pártolja ebben. Szóval nekem nem a személyével van bajom, hanem a természetével.
2012. ápr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!