Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után költöztél...

Mennyi idő után költöztél össze a pároddal? Terveztek majd esküvőt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!Fél év után a párom szüleihez költöztünk,majd az én szüleimhez,majd 2és fél évesek voltunk,mikor kettesbe költöztünk egy albérletbe,ahol 10 hónapig laktunk,mikor megkérte a kezem,ekkor voltunk 3,5 éve együtt,ez volt 2 hónapja:-)

Jővő Májusba lesz az esküvönk:-)

2009. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mi most leszünk 6 hónaposak,és nem sokára költözünk össze 1 hét kb.és alig várom :)Esküvőt nem tervezünk.

Te is összeköltözés előtt állsz?

2009. jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem, én már túl vagyok rajta, csak kíváncsiskodok :D
2009. jún. 18. 16:49
 4/14 anonim ***** válasza:
mi 1év után költöztünk össze, aztán fél év együttélés után kérte meg a kezemet, ez most volt június elején, az esküvőt kb 1 vagy 1,5 év múlva tartjuk majd.
2009. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi esküvő után költöztünk össze:) Tudom, nem ez a megszokott. De azt kell mondjam, h inkább pozitív meglepetések értek, mint negatív:D
2009. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
KÉt hét ismeretség után 17 évesen összeházasodtunk és eskövő után 4 hónappal összeköltöztünk. Azóta, 32 éve boldogan élünk.
2009. jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez komoly?? Iszonyat mázlitok volt! Gratulálok :)
2009. jún. 18. 17:15
 8/14 anonim ***** válasza:
3 és fél év után költöztünk össze, és már lassan négy és félnél járunk. Tervezzük, hogy összeházasodunk majd. Ő már tudja, hogy mikor akarja megkérni a kezemet, én meg majd szeretnék egy kicsit jegyben járni. Nem siettetünk semmit, elvégre én 19 vagyok, ő meg 21.
2009. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mit lassan 3 éve ragadtunk egymásnál. Ill. csak a szülőknél, mert akkor még otthon laktunk. Persze már akkor is együtt. Hol náluk, hol nálunk. 8 hónapja költöztünk be közös házunkba, és szeptemberben lesz az esküvőnk!:)
2009. jún. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónap után költöztünk össze, mert úgy voltunk vele, hogy lakva ismeri meg az ember a másikat, és mielőtt nagyon belebonyolódnánk ebbe a kapcsolatba derüljön ki, hogy bírjuk e egymást. Már 3 éve bírjuk. Még nem házasodtunk össze, de már jön a baba.
2009. jún. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!