Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Változnak a férfiak ennyi idősen?

Változnak a férfiak ennyi idősen?

Figyelt kérdés
mondjuk egy negyvenes férfi megváltozhat valaki vagy valami miatt vagy amilyen, olyan is marad (szokásaiban például). Szerintetek?
2012. ápr. 12. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden ember mindig változik, nagyon lassan, és inkább csak a kisebb dolgokban.


Én úgy állok hozzá, hogy akkor jövök össze valakivel, ha nincs olyasmi, amiben meg kéne változnia. Nem lehet számítani arra, hogy majd megváltozik, és ha igen, még akkor sem feltétlen abba az irányba, mint szeretnénk.

Szóval lehet, hogy van, aki meg tud változni, de szerintem ezek csak ideig-óráig tartanak, ha ellenkezik az alaptermészetével a dolog, akkor vagy egy életen át úgy csinál, mint aki... vagy egy idő után úgyis kisül, milyen valójában.

2012. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én nem alapoznék arra, hogy majd megváltozik. max ideig-óráig sikerülhet ennyi idősen szerintem.
2012. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!