Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért nem vállalják...

A férfiak miért nem vállalják tetteik következményeit? Képesek ilyen helyzetbe hozni egy nőt és eldobni a gyereküket?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném tisztelet a kivételnek (bár úgy látszik elég kevés van belőle)!

Nővérem 28 éves és összejött egy vmivel idősebb házas emberrel. Annak a férfinak a házassága már régen nem jó, külön hálóban alszanak, csak a közös gyerek miatt vannak együtt. Megismerkedett nővéremmel, aki tényleg nagyon beleszeretett, olyannyira, hogy még az egészsége is ráment (kórházba került, de ezt most nem részletezném).

A lényeg, hogy most nővérem gyereket vár (aminek én ugyan nagyon örülök), és az elején a pasi még mondta is, hogy persze elválik, állítólag az eljárást is elindította, nézegetett már házat is. Erre egy hete közölte nővéremmel, hogy tuti nem ő az apa, ő bizony nem fog elválni. Most ott tartanak, hogy a gyerektartást vállalja, de semmi egyebet. Mégis hogy lehet valaki egy ekkora g*ci áruló szemétláda? Igen, nővérem kicsit naiv volt, de nem buta ő. Hogy lehet a férfiak 99 %-a ilyen gyáva? Legalábbis, ahogy így visszaolvasom a kérdéseket elég sok hasonló sztorival találkozni (bár lehet nem ártana a másik oldalról is meghallgatni a történetet).


2012. ápr. 12. 11:23
1 2 3 4 5 6
 1/60 A kérdező kommentje:
Most nővérem olyan helyzetbe került, hogy kénytelen visszaköltözni hozzánk, a szülői házba 28 évesen, mert egyedül nem volna képes eltartani magát és a gyereket. Mondjuk én ennek örülök (mármint, hogy itt lesz a gyerek), de mi lesz később? Itt vidéken nem fog találni munkát (jogász), eddig is Budapesten dolgozott. Ha majd visszamegy, akkor megint egyedül lesz, nem leszünk neki ott, hogy segítsünk, itt viszont nincs munka, épp azét költözött a fővárosba, mert itt semmi nem volt.
2012. ápr. 12. 11:26
 2/60 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj,de kicsit nevezed naívnak??Nagyon naív és buta a tesód.Ezer ilyen sztori van,és bizony a nők így járnak ilyen esetekben.Ebből az a tanulság,hogy eleve nős emberrel nem kell kikezdeni,vagy ha mégis,nem kell bevenni ezt a külön hálószobában alszunk,meg csak a gyerekek miatt vagyunk együtt,meg majd elválok dumát.
2012. ápr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
A különhálószoba rész éppenséggel tényleg igaz (lényegtelen honnan tudom).
2012. ápr. 12. 11:28
 4/60 anonim ***** válasza:
72%

Egy baba összehozásához két ember kell. Egy nő és egy férfi.

Nővéred miért nem védekezett? Miért nem várt a gyerek dologgal addig, amíg a férfi elválik?

2012. ápr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
85%

azért nem tudomhonnan veszed azt a hülyeséget,hogy a 99% ilyen.Mert ez nem igaz. Szerintem kb ugyannyi aljas van a férfiak közt mint a nők közt.

A tesód meg buta. És aki házas emberrel kezd,az meg is érdemli

2012. ápr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
47%

Ne általánosíts!!! Szerinted az mennyivel jobb, amikor a nő a gyerekkel próbálja magához láncolni a "párját"?


Mindig is lesznek ilyen emberek, mindkét nem részéről. A nővérednek kellett volna jobban figyelni rá, hogy mik a szándékai, mert egészen biztosan voltak ráutaló jelek (már alapból az hogy az előző házassága se volt jó), csak a nővéred vagy nem vette észre, vagy mondta hogy ó ez semmiség, meg majd úgy is megváltozik. Oké persze tahó, bunkó stb.. a férje, de a nővérednek kellett volna okosabbnak lennie, hogy megelőzze a bajt.

2012. ápr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
58%
A nővéred is sz.mét g.ciláda volt, amikor szét akart dúlni egy családot, visszanyalt a fagyi. Amúgy pedig ma egyre gyakoribb, de szerencsére még ma sem mindennapos, hogy valaki otthagyja a gyerekeit, feleségét. Én vagyok az egyik, aki már többször írt ide, inkább kevesek írnak, de többször (válás, láthatás, gyerektartás, vagyonmegosztás, szívatások,eleinte meg egyszerűen a kiborulás miatt, szerintem mire kicsit összeszedi magát vki ebből, akár 10 kérdést is kiír, ha még nincs a családból ezekhez az ügyekhez tapasztalat...)
2012. ápr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
Először is nem általánosítottam, mert az első dolog amit leírtam ,hogy tisztelet a kivételnek (örülök, hogy egyesek "tudnak" értelmezni egy szöveget). Másrészt a gyereket MINDKETTEN akarták. Az apa is és nővérem is. Az apa még jobban is örült, mint a nővérem.
2012. ápr. 12. 11:32
 9/60 anonim ***** válasza:
83%
A nővéred kénytelen megenni azt a levest amit főzött.
2012. ápr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
56%
Szóval azt akarta a nővéred, hogy az a pali elhagyja a gyerekét és a feleségét érte. Aztán nem tette. Ki itt a sz.mét?! Összeillettek volna :D. Arra nem gondolt, hogy okkal nem váltak el eddig? Netán a nő nem is tudna egyedül megélni, szereti a férjét, csak az unja a banánt? Ez nem érdekelte? Ha valakit otthagynak lehetetlen helyzetben,az rosszabb, mintha megölnék. Hol hordja a nővéred az érzelmeit? Megérdemelte.
2012. ápr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!