Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kell sok férfinak a...

Miért nem kell sok férfinak a saját, még meg nem született gyereke? Miért hagyják el a párjukat mikor kiderül kisbabát vár? Miért próbálják rábeszélni az abortuszra a feleségüket, barátnőjüket, élettársukat?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sok ilyen esettel találkoztam mostanában!

2012. ápr. 4. 08:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Mert azt sulykolják a fejekbe, hogy csak önmagaddal törődj, valósítsd meg önmagad bárkinek a kárára, és nem kell a felelősséget vállalni, mert az ilyesmi visszatart a karriered építésében. Utána, amikor 45 évesen kiégve, kiöregedve kirúgnak a jó munkahelyedről, mert már nem tudod tartani a tempót és a ritmust az új nemzedékkel, akkor vagy öngyilkos lehetsz, vagy mehetsz az aluljáróba csövesnek. Addig vagy értékes, amíg van vásárlóerőd, és termelsz.
2012. ápr. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Bruton ***** válasza:
73%
Gondolom,mert a férfi nem készült a gyerekre és a gyerek felelősség.Vagy hallottam olyat is,hogy a nő direkt nem vette be a gyógyszert a férfi meg csodálkozik,hogy lehet gyerek,vagy a nő félre kacsintgatott azért nem mindig a férfiak a hibásak.Remélem nem azért tette fel a kedves kérdező a kérdést,hogy jól leoltsák a szemét férfiakat?
2012. ápr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
az aki elhagyja a "PARJAT" amikor az kisbabat var eggyertelmuen nem tekinti a not a PARJANAK! szoval mirol beszelunk?! es ha nem az elso gyermek akkor meg felnek a felelossegtol, a penz foleg. felnek hogy nem fogjak tudni eloteremteni. vagy csak onmagukra gondolnak csupan es szorakozni akarnak tovabbra is.
2012. ápr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
Én hála Istennek, csak egy ilyet ismerek. Abban az esetben azért akart a pasi abortuszt, mert baromira éretlen ahhoz, hogy felelősséget vállaljon valaki másért - hiába 32 éves...
2012. ápr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Akkor felteszem a kérdés inverzét: miért nem akarja sok nő a gyereket, amikor a férfi igen, és nagyjából minden feltételük megvan? Ilyen is van, olyan is van. Férfiak és nők között. Csak valószínű azért hallani, hogy több férfi ilyen szemét, mert a nők ezt az élményt elmesélik, hogy a férfi miatt... Viszont fordított esetben, ha a nő nem akarja, nem meséli el mindenkinek, hogy volt ám egy abortuszom, mert nem akartam, a férfi meg hallgat.
2012. ápr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Rengeteg sztorit lehet itt is olvasni, hogyaszondja anyuka rí, mert apuka leszarja a családot, sokáig marad bent a munkahelyen, nem segít be, stb. És akkor mintegy mellékesen megjegyzi anyuka, h a babát csak ő akarta. Ez az egyik ok. A másik az, h anyuka szeretne nagy családot, apuka meg nem tud annyi pluszmunkát vállalni már, h a 4. baba is jöhessen. szóval én inkább azt látom, a pasik akkor nem akarják a babát, amikor nem közös döntés után születik, hanem csak kész tények elé állítják őket. 28L
2012. ápr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Az a helyzet, hogy a kérdések 99 százalékában bármi lehet az indok amit itt felteszünk. vagy itt is lehet, szemét a pali, vagy csak érettlen, vagy meg sem kérdezte a nő, hogy merjenek e vállalni stb stb. tényleg eltérőek lehetnek.
2012. ápr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Nekem pont a másik oldalról van élményem nagyon is közeli. Vagyis amikor a nő döntötte el hogy gyereket akar, de a férfinek nincs beleszólása, csak kihasználta a nő hogy gyereke legyen. Azóta mióta ezt a történetet ismerem, azért elgondolkodtam, hogy oké hogy terhes lesz a nő és a pasi elhagyja, de miért hagyja el?? Oka van annak, vagy csak egyszerűen nem akar gyereket. És szerintem mind a két félnek ugyan annyi döntési joga és beleszólás kell hogy legyen, ne csak a nő döntse el hogy neki kell a gyerek, férfit is meg kéne hallgatni, nem mindig csak elítélni őket!!!
2012. ápr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
41%
Mert b@szni jó, de a "mellékhatás" már nem kívánatos. És ez nemtől független hozzáállás.
2012. ápr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
Mert ehhez nem elég az egyik fél (nő) elhatározása. Ha a férfi nem akar, az lehet önzés, de ugyanúgy önzés az is, ha a nő akar és a férfi beleegyezése/tudta nélkül esik teherbe.
2012. ápr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!