Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővérem pasija milyen jogon...

A nővérem pasija milyen jogon akar beleszólni az életembe?

Figyelt kérdés

Most hárman lakunk itthon(én, a nővérem, és a nővérem pasija), mert a szüleim elutaztak.


A nővérem pasija bele akar szólni, hogy milyen ruhában megyek suliba, meg, hogy mikor feküdjek le, meg abba, hogy meddik netezhetek.


Szerintem semmi joga nincs bele szólni az életembe, mert nem vagyunk rokonok.


2012. ápr. 12. 17:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
97%
Egy 12 éves gyerek. Nőiesen öltözködni? Muhaha :)
2012. ápr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Tiktaalik válasza:
100%
nálunk furább helyzet van. most egyedül élek,38 éves vagyok;van lakás. húgom 33 éves,férje 51. bedőlt a hitelük,beengedtem őket. ordítani kezdett velem,alkoholizál,részegen szétbarmolta a cseresznyefa antik konyhabútorom... a szobában akart cigizni,de 40ezer forintot akart adni a kajáért,vízért,villanyért kettejükre...stb végül megegyeztünk,de úgy,hogy átjött egy figura a szomszédból,aki csak vendég volt ott,de rendőr alezredes volt. most felém is van tartozása,mert megítélték nekik....szerinted???
2012. ápr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem be akar vágódni a nővérednél azzal, hogy ő milyen gondoskodó és figyelmes apuka lenne.

Azért beszélhetnél a nővéreddel, hogy téged ez zavar.

2012. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Te öltözzél tinisen, aranyosan, ráérsz még nõiesen öltözködni. A testvérednek meg mondd meg, hogy csakis õ szólhat a dolgaidba!
2012. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
67%
Ha neked a nőies öltözködés olyan ruhákat jelent, amiket egyébként a szüleid nem engednének meg, akkor megértem, hogy beleszól. Ha addig akarsz netezni este, amíg amúgy nem hagynák a szüleid sem, az szintén jogos.
2012. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
70%

Megint elment a kérdés a fenébe! Nőies öltözködés... A kérdés pedig ez volt:" A nővérem pasija milyen jogon akar beleszólni az életembe?"

Mi lenne, ha mindenki a kérdésre válaszolna??? A sok locsi-fecsinek nincs semmi értelme!

2012. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a nőies öltözködés? 12 éves vagy, egy GYEREK, az ég szerelmére! bélyegezzetek maradinak, begyöpösödöttnek, de egy gyereknek nem kell éjszakákat a gép előtt ülnie... Valahol igazat kell adnom a nővéred barátjának, csak épp a nővéred is erőteljesebben léphetne fel, ha már egyszer rá vagy bízva...
2012. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
95%

szerintem,ha most akarod kiélni magad,úgy,ahogy a szüleid nem engednék,akkor igenis joga van...akármennyire szarul esik neked,perpillanat ők "nevelnek" a nővéreddel,bármi történik veled,a felelősség az övék,akár rokonod,akár nem...

A nőies öltözködés meg?12évesen,már éppencsak nem babáztam,nemhogy nőiesen öltözködtem...pedig nem vagyok öreg,a magam 25 évével...

2012. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
87%
A mai tiniknek igen jó dolga van. Gondolom hajnalig netezel, fogyókúrázol, sminkeled magad, korodhoz képest kihívóan öltözködsz. Rád is fér hogy valaki megneveljen végre. Ha a családodnak nincs rá esze, mert könnyebb nekik ha a net előtt ülsz, meg divatmajmot játszol (addig sem kell nekik a neveléseddel foglalkozniuk) akkor ha a testvéred pasija "nevel" azt nagyon is jól teszi! Kislány vagy még, élvezd ki a gyerekkor örömeit, ne akarj felnőttet játszani.
2012. ápr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
12 évesen gyerek legyél, ne nő... Ráérsz még felnőttnek lenni, és hidd el, bazi hamar meg fogod unni. Fél karomat odaadnám, ha egy hétig 12 éves lehetnék. Más dolgom sem lenne, mint focizni a szünetekben, délután max 1 óra alatt megcsinálni a házit, utána mehetnék biciklizni és/vagy focizni a játszótérre a többiekkel...ejj, de jó is volna:D
2012. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!