Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért változik meg ha...

Anyám miért változik meg ha barátnőm van? Miért akar ilyenkor jobban belefolyni az életembe?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem ha éppen van valakim és kapcsolatban vagyok és mélyül el a dolog köztünk akkor anyám megváltozik,rossz irányba.bele akar szólni a dolgaimba és jobban bele akar folyni az életembe...nem tudok mit csinálni vele de nagyon idegesítő.féltékeny vagy irigykedik vagy mi lehet ennek a hátterébe?a mostani barátnőmet akivel 1.5 éve együtt vagyunk nem is mutattam be,érdekes azóta jól alakulnak a magán életbeli dolgaim..az előző barátnőmet bemutattam és nagyon érezte a lány anyám ellenszenvét,pedig semmi olyan nem mondott neki..és úgy érzem és lehet semmi köze nincs hozzá,de a mostani barátnőmet nem mutattam be és nagyon jól alakulnak a dolgaim..lehetséges hogy anyámnak van köze ehhez?
2012. febr. 6. 12:51
 1/7 A kérdező kommentje:

mármint anyámnak lehet köze ahhoz hogy az előző kapcsolataim mind kudarcba fulladtak?mert őt nem mutattam be és nagyon jól megvagyunk és vannak közös terveink amiért teszünk mind ketten.


25/F

2012. febr. 6. 12:53
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon sok köze lehet.

És ilyen esetben ajánlanám is, hogy ne nagyon hozd össze őket.


Engem a volt barátom azért hagyott el, mert anyám eléggé kiakasztó nőszemély. Az ember már a közelében feszélyezve érzi magát, ráadásul állandóan beleugatott a dolgaimba.

A barátom ezt nem bírta elviselni, nem akart ilyen anyóst magának.


A jelenlegi párom azzal oldotta meg a gondot, hogy "elrabolt" anyámtól :)

De mióta az expasi megtudta hogy szabad ember vagyok (hiába van azóta felesége), kaparná magát vissza 10 körömmel, dehát így járt :)

2012. febr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy van de lehet hogy nincs.Ezt csak te tudod.de ha komolyan akarod a barátnőddel akkor úgyis be kell majd mutatnod.Állandóan nem bujkálhatsz vele.Mondjuk ha engem 1.5 évig nem mutatna be a párom a szüleinek elgondolkodnék....

Anyudat te ismered milyen természetű,de amúgy csak azt a kapcsolatot lehet tönkre tenni ahol nem elég erős a kötödés.Sajnos tapasztaltam mert engem is utál az anyósom.26/N

2012. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ma 13:04


A barátnőmet nem zavarja hogy nem mutattam be,elmeséltem neki anyámról dolgokat és hogy az előző kapcsolatomba is beledumált,megértette és nem haragszik rám ezért.Majd ha még mélyebb lesz köztünk a dolog,akkor fogom bemutatni,addig nem áll szándékomba,jobb ez így egyenlőre,majd ha kialakítottuk a saját kis életünket akkor majd bemutatom.ismerem anyámat és tudom hogy milyen.nem véletlenül csinálom ezt..szerencsére a barátnőm megértette.

2012. febr. 6. 13:10
 5/7 A kérdező kommentje:
a kötődésre vissza térve,erős köztünk úgy érzem ő is ugyan úgy ragaszkodik hozzám ahogy én ő hozzá,eddig sok próbát kiállt a kapcsolatunk úgy gondolom.
2012. febr. 6. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyetlen "gyerek" vagy? Ha igen és még ráadásul fiú is akkor nincs min csodálkozni.


Az anyák jó része úgy gondolja, hogy senki nem lehet olyan jó a fiának mint ő, senki nem szeretheti úgy ahogy ő a kicsi fiacskáját. Ezért képes bármit megtenni, hogy lelki terrorban tartsa a "gyereket", s minden potenciális "ellenfelet vetélytársat" elüldözzön.


Ha szoros a kötelék akkor még rosszabb, mert szerencsétlen lány szívja amíg el nem kezd menekülni. Mert bizony minden nap nyelni, eltűrni, hogy az önérzetét a sárba tiporják, értéktelennek titulálják nagyon nagyon nehéz. S az anyák bizony nagyon manipulatívak, a fiaik előtt kenetteljesek, de egyébként...mert ha a lány lelép akkor jön a "bezzeg én megmondtam, hogy nem hozzád való" elégedett pöffeszkedés.


Tudom, én is megjártam a hadak útját :) soha semmi nem volt jó amit tettem vagy nem tettem mondtam vagy nem mondtam. Aztán a férjem el is mert venni feleségül :) Arról nem beszélve, hogy még gyereket is vállaltunk. (amit anyós szerint ki kellett volna kaparni a méhemmel együtt, mert csak így akarom megfogni és tuti nem ő az apja, ezt sajnos elég sokszor hallom a mai napig - 3 éves a gyerek - mert a kislány teljesen rám hasonlít csak a szemét és a testalkatát - magas vékony - örökölte apukától)Na itt a férjem kiosztotta és azóta évente egyszer teheti be a lábát 5 percre.


Ez felőrli a kapcsolatot, a partnert és a fiút is, hiszen utóbbi két tűz között van. Az anyját is szereti, hiszen mégiscsak az anya, de szeretne egy szerető társra is lelni. Szóval hajrá sok sikert, és még több erőt-kitartást.

2012. febr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem véletlenül születtek az anyós viccek...
2012. febr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!