Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy ne szóljan...

Hogy érjem el, hogy ne szóljanak bele folyton az életembe?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok.Anyámnak nem tetszik a barátom,szerinte bunkó vele,pedig ő mindig kedves vele,segít neki,ha kéri.Nem tetszik neki a barátom foglalkozása,mindig azt mondja,hogy ne érjem be ennyivel,legalább válasszak valakit,aki el tud tartani,nem képes elfogadni,hogy én őt szeretem.Még nem feküdtem le vele,mert félek,hogy ha anyám megtudná,botrányt csapna.Pedig szerintem 17 évesen nem lenne már korai,de anyám azt vallja,hogy akivel lefekszem,azzal már évek óta együtt kell lennem,és hozzá i s kell mennem.A tablettát se hagyja felíratni,mert szerinte a barátom nem érdemel meg engem.Már nem bírom tovább,szeretnék már túllenni az első alkalmon,de sosem hazudtam még anyámnak,nem tudnám előle eltitkolni.Mit tegyek?
2012. márc. 1. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Amikor külön költözöl és magadat tartod el, akkor megszűnik ezen problémáid.


Amúgy túlreagálja anyukád, de ez van, nem tudsz tenni ellene, max lefekszel a fiúval a tiltás ellenére.

2012. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt mondhatnád, hogy nem tartozik az ambícióid közé, hogy életed végéig eltartasd magad, és reméled, hogy ő is többet néz ki belőled, mint egy kitartott házikedvencet.
2012. márc. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem értem,mi baja.szerinte nem mutatja ki a barátom,hogy szeret.Persze,hogy nem,így is folyton beleszól mindenbe,ha ő ott van,kb csak ülünk...de nem értem a gyógyszeres sztorit se,jobb lenne neki,ha teherbe esnék?17 évesen ő már rég nem volt szűz...nem törvényszerű,hogy a barátom is tönkretesz engem,mint őt az apám,aki még mindig velünk lakik,pedig kicsinált egy családot...utálom ezt az egészet...anyám is persze csak rajtam veri le,mert apámat szereti,engem nem
2012. márc. 1. 23:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Korrekt vagy teljesen, ez nagyon jó tulajdonság!

Az utolsó válaszolóval teljesen egyet értek! Mondd, hogy nem kívánsz kitartott lenni, hanem együtt fogjátok megkeresni a megélhetésre valót, ha egyszer hozzá mész.


Amúgy kiváncsiságból, mi anyukád és mi a barátod foglalkozása. És mi apukádé? Te mi szeretnél lenni?

2012. márc. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Édesanyám felsőfokú végzettséggel rendelkezik,édesapám középfokúval,kétkezi munkás mondhatni,barátom az állami szférában igyekszik érvényesülni,én is hasonlóan képzelem el a jövőt (a foglalkozásokat az inkognitó miatt nem szeretném megnevezni,de szerintem így is érthető a helyzet)
2012. márc. 1. 23:34
 6/6 anonim ***** válasza:
A gyógyszer feliratáshoz nem kell anyuci engedélye,elmész együl dokihoz és feliratod,ennyi nem kell málészájúnak lenni,és lobogtani se kell előtte a bogyót,védekezni meg gumival is lehet,amugy is 18 éves leszel nagykorú.Akkor már semmi bele szólása nem lesz kivel hányszor.jaj meg ez a csak esküvő után dolog,ha ami lányok minden pasijukkal akikkel lefeküdtek összházasodtak volna előtte legalább egy tucat férjük lenne.Van aki már 14 évesen elvesziti és nem kér engelélyt.Amúgy mond azt hogy túl vagy rajta,hazudj utána nem fog tovább ezell nyúzni hanem kapcsol és lehet elvisz bogyót iratni ő,nehogy...Érted.
2012. márc. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!