Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővérem pasija milyen jogon...

A nővérem pasija milyen jogon akar beleszólni az életembe?

Figyelt kérdés

Most hárman lakunk itthon(én, a nővérem, és a nővérem pasija), mert a szüleim elutaztak.


A nővérem pasija bele akar szólni, hogy milyen ruhában megyek suliba, meg, hogy mikor feküdjek le, meg abba, hogy meddik netezhetek.


Szerintem semmi joga nincs bele szólni az életembe, mert nem vagyunk rokonok.


2012. ápr. 12. 17:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
44%

"Megint elment a kérdés a fenébe! Nőies öltözködés... A kérdés pedig ez volt:" A nővérem pasija milyen jogon akar beleszólni az életembe?" "


Nem én írtam, hogy PÉLDÁUL ez a baja a kislánynak. Persze ha te simán kis utcalányt szeretnél nevelni a saját gyerekedből, aki hajnalig a facebookon lóg, az a te dolgod.

2012. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
én is 25 vagyok, de én szarnám le, hogy a barátnőm 12 éves kishúga mit és mikor csinál :o
2012. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
42%
Ha a szüleid úgy utaztak el, hogy RÁJUK bíztak, akkor igen, jogosan szól bele. Egyébként az én fiam is nemsokára 12 éves, és 9-kor zavarom az ágyba este, mert másnap suli. És bár az öltözködési stílusába nem szólok bele, de abba igen, hogy felveszi-e a pulóvert vagy a kabátot, nem engedek neki szakadt, igénytelen cuccot hordani. Azért vedd tudomásul - még ha nem is tetszik vagy nem is így érzed - hogy gyerek vagy, akit igenis felügyelni kell.
2012. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Mikor megláttam a kérdést, azt hittem, hogy a srác nem hagyja élni. Múltkor volt egy kislány, aki kiírta, hogy amikor a tesójáék szexelnek, akkor ki van dobva a lakásból.


De komolyan... nem bántásból, de bennem felmerült, hogy a pasas lehet, hogy nem is durván szól rá a kislányra, hanem csak tombol az "én már tini vagyok" életérzés.

Mondjuk már most nagyon sok lányt láttam, akik miniruhákban, bugyinál alig nagyobb farmerokban járnak. Az ilyenért én is szólnék, hogy nincs még annyira meleg, hogy ne lehessen megmaradni egy normális nadrágban/szoknyában.

2012. ápr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a nővéred próbált szép szóval hatni rád, de rá nem hallgattál? Szerintem majd ha a szüleid visszamennek, kérdezd meg, melyikőtöknek volt igaza, neked vagy a pasinak.
2012. ápr. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Fogd rá a palira, hogy pedofil meg hogy molesztál téged játszd el a bajba jutott kislányr, így megszabadulhatsz tőle muhaha :DD
2018. júl. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!