Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szerelmes vagyok...

Mit tegyek? Szerelmes vagyok a feleségembe, de Ő mást szeret. Hogy vészelem ezt át,

Figyelt kérdés

2012. ápr. 9. 23:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ha együtt meg tudtok küzdeni ezzel az időszakkal, akkor mindent át tudtok vészelni. Mi kell hozzá? Akarat, szeretet. Ha a feleséged nem egy ösztöneit hajkurászó idióta nőszemély, akkor ő is tudni fogja, hogy mi a helyes döntés ilyenkor.
2012. ápr. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én akarom ŐT.Szeretem.Ma megmondtam neki,hogy elengedem Őt bármennyire is fáj nekem.
2012. ápr. 10. 00:04
 3/24 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mi a helyes döntés ?
2012. ápr. 10. 00:07
 4/24 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy nem kezdtél el vele veszekedni. Így is láthatja, hogy az igazi szeretet itt kezdődik, és nem azzal, hogy ráerőszakolom magam a másikra.


Mióta vagytok házasok? Miért szeret mást? (egyébként ez egy házasságban is "természetes dolog", csak tudni kell kontrollálni)

Most akkor elhagyott téged?

2012. ápr. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

13 Éve vagyunk házasok.Van egy 8 éves fiunk.

Azért van egy másik mert én nem figyeltem rá mint NŐ-re.Még együtt lakunk a házunkba mert nincs hova költöznie. Nem akar a pacákhoz menni.

2012. ápr. 10. 00:12
 6/24 A kérdező kommentje:
Elmondása alapján idő kérdése a szétköltözés.Tán a ház eladása lesz az az idő.De az nem tudom mikor lesz.A házunkat 6 éve építettük.45 mill Ft KB.A piacon nem tudom mennyiért kelne el
2012. ápr. 10. 00:15
 7/24 anonim ***** válasza:
78%

Az azért jó jel, hogy nem akar a pasihoz menni. :)

Pont abban a korban lehet, amikor a nők meghülyülnek. Nem érzik már igazi dögös nőnek magukat, épp ezért máshol keresnek önigazolást. Bizonyára te is hibáztál abban, hogy nem figyeltél oda rá.


Szerintem ilyenkor az a legjobb, ha szépen, csendben hagyod őt gondolkodni. Légy vele kedves, de ne légy tolakodó. Vehetsz neki virágot, amit a szobájába leteszel, hogy mire hazaér, akkor lássa.(ne add oda személyesen)


Gondolom azért beszélőviszonyban vagytok. Kérdezd meg, hogy hogy van. De ne időzz sokat vele, mert tolakodásnak érezheti.


És ha mégis úgy dönt, hogy nem hagy el: akkor tanulj a hibádból, és szeresd. Ne csak a fiad anyjaként nézz rá, hanem úgy, mint arra a nőre, aki valaha megbolondított már a pillantásával is.


Én magam nem voltam még ilyen helyzetben, de nekem biztos, hogy ez esne jól.

2012. ápr. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Idén lesz 40-éves.

Kedveskedek neki,de nem veszi jó néven.( Eddig miért nem voltál fele ennyire figyelmes). Most úgy adok neki bármit,hogy a fiam adom a virágot és mondom ezt add oda anyucinak.Ő tőle elfogadja mert úgy hiszi a gyerek adta.

Ne is légy ilyen helyzetben. K.szar érzés,tudat !!

2012. ápr. 10. 00:24
 9/24 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy sértett. És jogos is a kérdése. :D Mindegy, te azért ne add fel. Továbbra is kedveskedj.

Szerintem az idő meg fogja oldani. Tudom, nagyon rossz érzés, egy csúnya szakításban én is benne voltam. De túléltem.


És szerintem a feleséged nem fog olyan könnyen megszabadulni attól a 13 évtől, mint én attól a 2,5-től. Minden bizonnyal ő is szenved, esetleg csak nem mutatja. A másik pasi pedig pótlék, semmi más.

Ha el is hagy, és tényleg szétmentek, az nem jelenti azt, hogy többé nem lesztek együtt.

Szüleim sok-sok szenvedésen mentek keresztül, már nagyon úgy nézett ki, hogy válás lesz a vége. Aztán valamiért mégis együtt maradtak, és most szerelmesebbek, mint valaha. :D 33 év után apu még mindig virágokkal halmozza el anyut.

Másik ismerősömék pedig 25 év külön élés után találtak újra egymásra.


Szóval ne add fel! Elvégre hozzád köti minden, nem ahhoz a pasihoz. Tőled már sosem fog tudni érzelmileg tovább lépni.

2012. ápr. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Kedves amiket írsz.A figyelmem továbbra is az övé és a fiunké.Sajnos nagyon kivagyok lelkileg,néha nyugodtan alszom. Látod most fél egykor nem jön álom a szememre.

Nagyon nem tudom mit kell ilyenkor helyesen cselekedni.Próbálok néha reálisan gondolkodni.A reális nagyon úgy tűnik nem jó a számomra.

2012. ápr. 10. 00:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!