Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy élné meg, hogy a...

Ki hogy élné meg, hogy a férje sosem volt belé szerelmes?

Figyelt kérdés
13 éve vagyunk együtt, sosem volt belém szerelmes, és csak a szex miatt volt velem a kezdetektől. Sőt még ha rákérdezek, hogy akkor miért volt velem, legalább szeretet? Nem a szex. Ezt sosem éreztette velem, mindent megad, intelligens, önzetlen, és nagyon jó ember, tényleg a lehető legjobb férj, sőt apa, de ezt sosem tudtam feldolgozni, ugyanakkor elhagyni sem. Egy nő talán megértheti, hogy minden jó ellenére ebbe a tudatba valahogy elsorvad az ember, pedig még csak nem is érzem, hogy nem szeretne.
2012. márc. 13. 20:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén megírom, nem tudom, hogy élném meg, de mindenesetre együtt érzek veled...

Mellesleg ha minden rendben volt, jó apa, jó férj- ez valahol megnyugtató, meg hát a szerelem is elmúlik egyszer, de ez hogy is múlhatna el, ha nem is volt?

2012. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%

A szeretet azt jelenti, hogy azt adod a másiknak, amire szüksége van, nem azt, amiről azt gondolod, hogy szüksége van.

Könnyű mondani, hogy szeretsz valakit, ha ő nem érzi. Nehéz viszont úgy szeretni, hogy valóban érezze, hogy szereted.

A szeretetnek az a fokmérője, hogy aki kapja a szeretetet, érzi-e, hogy szeretik. A férjed szeret téged, úgy szeret, ahogy neked szükséged van arra, hogy szeressenek.


Szerintem nem kell túlbonyolítani és emészteni sem kell magad. Jó együtt 13 éve, és ez a lényeg.

2012. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%

13 éve tudod?

Én szerintem mikor megtudtam volna, abban a pillanatban összeszedtem volna magam és otthagytam volna. Akartam már elhagyni a jelenlegi páromat mert úgy éreztem nem szeret és számomra egy nagyon fontos dolog, talán a legfontosabb hogy szeressenek. De bizonyított végül.

Vagy ha nem 13 éve tudod akkor miért most derült ki?

2012. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%

Azóta biztos megszeretett, ha nem is mondja ki. Olyan nincs, hogy együtt élünk valakivel x ideje, és nem szeretjük meg. Nyilván ha tapló paraszt valaki, akkor nem lehet megszeretni, de nyilván nem vagy az.

Azzal ne foglalkozz, hogy kezdetben mi volt a motivációja.

A szerelem sem olyan lényeges dolog, mint amekkorát sokan tulajdonítanak neki.

2012. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt kérdezem,ha tudtad az elejétől,miért vagy most ezen fennakadva?Vagy reménykedtél hátha szerelmes lesz?Nekem például csak olyan férfi kell,aki tudom hogy imád.Ha ez nem így van,megérzem,meg úgyis kibukik,és vége lesz.A te sztorid kicsit olyan megalkuvás mindkettőtök részéről.
2012. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Én a sztoriban egy valamit nem értek. Ha a férjed sosem szeretett, akkor mégis miért vett feleségül? Szex miatt nem nagyon nősül az ember. Nem látom a logikát.
2012. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok! Igen, közel az elejétől tudom, de az tény, hogy sokan örülnének neki, ha így szeretné őket az aki agyba főbe bizonygatja. Ez tény, de az sem véletlen, hogy az egyik válaszoló azt írja, hogy abban a pillanatban otthagyta volna... És nem jó 13 éve, pont ez a baj, ez a tudat időnként fellángol, és csak emészt, nem tehetek róla. Emiatt kezdettől csak őrlődöm.
2012. márc. 13. 20:52
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Te mit érzel iránta pontosan?
2012. márc. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
6. nak a válasz: sokminden mást is megtaláltunk egymásban a szexen kívül, szinte mindent, attól még az érzés, hogy ez kicsit racionális döntés részéről nem kevésbé fájdalmas. És igen, reménykedtem, hogy ez nem igaz...és én szerelmes voltam, próbált már úgy elhagyni valaki valakit önszántából? És igen, nem tűnik ésszerűnek a "kiakadásom", de ez minden persben ott őrölt bennem, csak néha rossz irányba terelődő viták közben újra rákérdezek, hátha...mert annyira rossz, de nem:( És ilyenkor nagyon rossz.
2012. márc. 13. 21:00
 10/29 A kérdező kommentje:
Rajongva szerelmes voltam, hosszú évekig, aztán végtelen szeretetet, mostanában sokszor már haragot, mert kicsit belehülyültem ebbe a tipródásba. De 10 perc után már hiányzik, tehát óriási kötődést.
2012. márc. 13. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!