Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem a feleségem már nem...

Úgy érzem a feleségem már nem szeret, legalábbis már nem szerelmes belém. Pár hete összevesztünk, és azt írta hogy nem szeret és már nem is fog. Beszélni nem lehet vele mert akkor hisztizik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 01:26
 1/9 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok és 2 éve vagyunk házasok.
2012. márc. 27. 01:29
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

aki valóban nem szeret, az nem mondja ki, hanem simlizik, és sunyi

ezzel csak érzelmileg akar téged zsarolni, hogy úgy ugrálj, ahogy ő fütyül

2012. márc. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

fiatal vagy

válj el


találsz új párt akivel boldog lehetsz!

2012. márc. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Szedd össze magad, vegyél egy nagy levegőt és pár nap múlva személyesen próbálj vele beszélni. (Ha te még szereted és békülni akarsz vihetsz neki egy csokor virágot is.)

Ha valóban nem szeret mondja a képedbe. Leírni könnyebb, mint kimondani!


Ha így sem sikerül vele megbeszélni a dolgokat vagy azt mondja már nem kellesz neki, akkor ne is foglalkozz vele, menj, ismerkedj másokkal, élj a hobbijaidnak, kapcsolódj ki stb. Nyugodtan csinálhatsz akármit más nőkkel, hiszen a feleséged kimondta , hogy nem szeret.


Ha úgy tűnik válás lesz a dologból, akkor, ha nem akarsz szívni, gyorsan konzultálj ügyvéddel.


Megkérdezhetem, min vesztetek össze? Előfordulhat, hogy csak megjátssza most magát és még szeret, csak azt várja, hogy bocsánatot kérj. Bár ha hisztizik nem tudom mégis mit vár, hiszen ezzel meghiúsítja az esetleges bocsánatkérést is, te pedig nyilván nem fogod hétmilliószor megpróbálni...

2012. márc. 27. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Jaj, ezt elfelejtettem!

"Nyugodtan csinálhatsz akármit más nőkkel, hiszen a feleséged kimondta , hogy nem szeret." - Az is lehet, hogy ha meglátja, hogy próbálsz új életet kezdeni, akkor felháborodik majd és végül lehet vele beszélni, vagy megbánja, hogy elküldött és békülni próbál majd.

Mármint lehet, hogy ha látná, hogy van esély arra, hogy elveszít akkor rájönne, hogy mégiscsak kellesz neki és kérné, hogy kezdjétek újra.

2012. márc. 27. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Feleséged irásban közli veled hogy már nem szeret? Hol lakik, Tanzániában?
2012. márc. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Onkontroll! A szeretetrol nem vitatkozni kell, hanem bizonyitani azt, hogy szereted! VEszekedes, miert, ennek mi az oka? TAlan valtoztatnod kellene, hiszen a legtobb kapcsolatban itt kezdodnek a problemak, amikor nem a parok nem figyelnek egymasra, nem alkalmazkodnak a masikhoz, nem turnek...
2012. márc. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Min vesztetek össze? Mit mond olyankor amikor hisztiik és te mit csinálsz?

Valami baja van az tuti de azért azzal, hogy: "nem szeretlek" akkor sem dobálózunk.

Kérdezd meg tőle, hogy mit akar? Válni? Erre csak mondania kell valamit

2012. márc. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És miért mondta ezt? Milyen volt a kapcsolatotok? Biztosan voltak előzmények, csak úgy nem mond ilyet az ember. Biztos nem amiatt a pár hete történt összeveszés miatt mondta, az már talán az utolsó csepp volt. Próbáld meg belőle kiszedni, hogy mi lehet az oka. A rossz hír az, hogy ha ő besokallt és tényleg nem szeret, akkor nem tudsz mit tenni. Ha van benne egy picike szándék arra, hogy megmentsétek a házasságotokat, akkor sikerülhet nagyon sok munkával. Én az első házasságomban jártam így, elég sok időbe tellett, amire megértettem és elfogadtam, hogy a volt férjem nem AKARJA, hogy megmentsük a házasságunkat. Mondjuk én nem bánom, hogy ez így történt, mert azóta boldog feleség vagyok.
2012. márc. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!