Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiküldenéd a 16 éves lányod...

Kiküldenéd a 16 éves lányod nyáron külföldre tanulni, ha lenne rá lehetőség?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hová.

Én Hollandiában voltam, csodálatos volt :-)) A saját gyerekemet is engedném.

2012. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Egyedül ismeretlen helyre semmi esetre sem, esetleg úgy, ha rokonoknál vagy nagyon megbizható ismerösnél lenne.


Ilyen korú gyerekre nagyon oda kell figyelni, ahhoz, hogy ne csináljon hülyeségeket, mert magát felnöttnek tartja, közben meg még igen gyerek.

2012. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Én hosszú ideig győzködtem anyuékat gimiben hogy kimehessek,mivel a suliból többen is mentek így engem is elengedtek. Egy életre szóló élmény volt.

Ja én akkor Németországban voltam.

2012. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Van ismerősöm, aki Franciaországban volt kinn egy hónapot 15 évesen. Hidd el vigyáznak rájuk az animátorok, akik bár szintén fiatalok, TELJES felelősséggel tartoznak a rájuk kiosztott gyerekekért. Ezt át is érzik, ki- és beléptető rendszer van a szállásokon, meg kb sosincs olyan, hogy nincsenek szem előtt. Közös programokat szerveznek, nincs egyedül kódorgás a városban:) Ez az ismerősöm azóta is élete legmeghatározóbb élményének tartja azt az 1 hónapot, amíg kinn volt. Elengedheted, csakis hasznára válik majd.
2012. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Tuti elengednèm... Az egy nagy élmény lenne a számàra ès még tanul is! Külömben is egy 16 èves gyerek már nem is annyira gyerek. Meddig lehet valakit az anyja szoknyàja mellett tartani?!
2012. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 17 évesen mentem az USA-ba nyelvet tanulni, 9 hónapot voltam kint. Nagyon megérte, anyanyelvi szinten beszélek angolul, a nyelvvizsgám is kitűnő lett és még sorolhatnám a jó dolgokat amiket ennek a 9 hónapnak köszönhetek.

Nagyon jó családnál voltam bármikor számíthattam rá, ha például gondjaim akadtam a nyelvvel, közlekedéssel stb.

Azóta eltelt 4 év és egy nagyon jó munkám van amit nagyon szeretek.

Szóval ha teheted nyugodtan belevághattok!

Sok sikert!

2012. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

kiküldeni biztos, hogy nem küldeném, esetleg ha ő szeretne menni akkor megbeszélnénk.

Viszont egy lányom van és ha vele történne valami azt nem élném túl. Nem azt akarom, hogy soha ne menjen sehova, de amíg a közelemben van és esténkét a másik szobában alszik addig vagyok nyugodt

2012. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ha megtehetnénk anyagilag mindenképp megkérdezném, hogy van-e kedve hozzá!Én nagyon szerettem volna kimenni,de sajnos nem lehetett...
2012. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha szeretne igen, de nem mindegy hova.
2012. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretne,akkor engedd el.Valamikor amúgy is fel kell nőnie és az az idő hamarosan itt van.Szerintem csak haszna lehet belőle.
2012. ápr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!