Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom minden nőt megbámul/dics...

Párom minden nőt megbámul/dicsérget a jelenlétemben?!

Figyelt kérdés

Akárhova megyünk párommal, állandóan a nőket bámulja. Ha az utcán kézen fogva sétálunk, durvább esetbe utána fordul a nőnek alap esetbe, megbámulja megjegyzéseket tesz rá.

Ha neten talál egy olyan nőt, már hallgatom, hogy..(cifrábbnál-cifrább megjegyzések)... Ha összebújva tv-zünk és megtetszik neki egy nő, már mondja a szokásos szövegét.

Van, hogy jól viselem van hogy teljesen kiborulok. Hogy miért csinálja ezt? Egy jelentéktelen senkinek érzem magam ilyenkor. (Pedig egyáltalán nem vok ronda nő, és sokan irigyelik is páromat hogy vele vagyok) Van, hogy ideges leszek, hogy hogy képes megbántani ennyire. Ilyenkor csak kinevet és azt mondja "ugyan szivem, csak viccelek. Nem vetted észre, hogy imádlak idegesíteni. Ilyenkor még szebb vagy."

De azt persze nem érti, miért vagyok örökösen elégedetlen magammal, már úgy érzem semmi önbizalmam nincs. Engem nem szokott dicsérgetni, annyit mond, úgyis tudom hogy jól nézek ki. De persze más nőket...had ne soroljam.

Miért csinálja ezt?


2012. ápr. 12. 22:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
61%
Mert.. pasiból van. De valóban undorítóan viselkedik. Bámulja meg a nőket, elvégre hűséget fogadott, nem vakságot, de ne ilyen feltűnően. Beszélj vele, mond el neki, hogy téged ez mennyire bánt, hogy nem is dicsér. Ha legközelebb is folytatja, akkor jól gondold meg, hogy ő az igazi-e.
2012. ápr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az intelligenciájával vannak gondok, már bocs. bunkó
2012. ápr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
97%
Nekem egy barátom se csinált ilyet,mert különben mehetett volna melegebb éghajlatrA.
2012. ápr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
74%
Szimplán mert paraszt és illetlen. oké, hogy megnéz valakit, de hogy még oda is dörgölje. én nem hagynám szó nélkül. De biztos vissza vágnék neki, h mondanám, h ez meg az a pasi de jól néz ki.
2012. ápr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
57%

Igen sajna a pasik genetikailag igy vannak kódolva...de a viccet félretéve,mondd meg neki, ez zavar téged és bánt,lehetőleg ne a te jelenlétedben űzze.

Mit szólna, ha Te is megbámulnál minden pasit?Tuti nem örülne.(mondjuk egy próbát megérne...)

A vicc az jó dolog, de van azért egy határ...

2012. ápr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Enyém sem csinál ilyet. Max a szeme sarkából óvatosan megnéz valakit. De megjegyzést sose tesz, max. ha rákérdezek, akkor elmondja. Dicséretet is kapok bőven, pedig nem nagyon van mire.
2012. ápr. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%

A kérdésed olvasása közben bennem csak egy kérdés merül fel!Még pedig az,hogy te vissza olvasod amit írsz?Ha nem akkor tedd meg!Próbáld meg úgy olvasni mintha egyik barátnőd mondaná neked...mit tanácsolnál neki?

"Jaj hát tudod...pasi!Szeret csak hát ilyen!" Vagy azt hogy "hagyd ott a francba mert egy paraszt és jobbat érdemelsz!"


Sajnos ez a probléma hogy a legtöbb nő lerendezi ennyivel hogy "jaj pasi és kész!"....hát marhára nem!

Egy pasi igen is tisztelje a nők akit szeret és hozzá méltóan viselkedjen ne úgy mint egy kanos kutya aki a tűzcsapot is meghágná menet közben!És az sem mentség hogy csak ugrat hogy duzzogni lásson!

Én a helyedben biztos hogy meneszteném és keresnék olyat aki tisztel és megbecsül!

Bocsi ha kicsit nyersre sikeredett,kívánom hogy jól döntsd Kedves Kérdező!

2012. ápr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
92%
Kedves Utolsó. Lehet nyersen fogalmaztál, de 100%-ban igazad van! Mondom ezt férfi létemre!
2012. ápr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nincs túl nagy önbizalma, ezért a tiedet is leépíti. Amit a jelek szerint hatékonyan csinál, mert elérte a célját. Lelkileg megtör, aztán nála a gyeplő és azt csinál, amit akar.

A bántalmazó kapcsolatok szoktak így indulni - ne legyen igazam.

2012. ápr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

8:07

igazad van teljesen!De!Tapasztalatból mondom, hogy a legtöbb(!)-és itt értem ez alatt a világ legkedvesebb,legnormálisabb,leghűségesebb,leg....stbpasijait-hímnemű igenis bámul.Ki titokban,ki nyíltan,ki sumák módon, de megbámulja a nőket,mert nekik kell a vizuális élmény.Most mondhatnád, hogy nincs igazam, meg hülyeség,de megértem pár évtizedet,hogy erről írjak.

Én is harcoltam baráttal, férjjel,mindhiába,és hozzáteszem, azért még engem tisztelt, becsült mind, mert nem maradtunk volna együtt hosszú évekig.Azt nem mondom, hogy ezzel együtt kelene élni,mint egy szemölccsel,de valahogy kezelni kell.A szélsőséges megnyilvánulásokat én is elítélem és ahogy az egyik válaszadó is írja,itt már arra megy ki a játék, hogy a maradék önbizalmad is aláássa.Ezt azért ne hagyd!!Igenis becsüljön,tiszteljen Téged.Ne azzal "bizonyítson",hogy lenyomés az önbecsülésed is romokban legyen.Van egy határ,és ő már ezt túllépte.Ezt tudasd vele.

2012. ápr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!