Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az mekkora bizalom felém...

Az mekkora bizalom felém nézve, ha a ló engedi hogy odamenjek hozzá, mikor fekszik, sőt, le is fekszik a jelenlétemben (este) aludni?

Figyelt kérdés

A másik kérdésem az hogy ha vakargatom a marját (nagyon szereti) és ő is birizgál közben engem, akkor kedvel, örül nekem, szeret, vagy csak élvezi hogy van aki vakargatja neki?


Legyetek szívesek mindkettőre válaszolni, köszönöm!


2011. júl. 12. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy bizalom, nálunk a lovak kb már akkor felkelnek, ha valaki csak az istállóba megy be, vagyis volt már rá példa, ritka, hogy nem áll fel, ha bemész, de ha akkor lefekszik, mikor ott vagy, az szerintem mindenképp óriási bizalom.. A marvakargatás meg szerintem jó neki, biztos máshogy viselkedik veled, akit ismer, meg máshogy, akit nem. Nyilván elsődlegesen jó neki, de az is jó érzés, hogy te csinálod.
2011. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ló tól függő h ha fekszik kit enged oda maga mellé, de mindenesetre biztonságban érzi magát.

A lovak egymásnak is vakargatják a marjukat, ezzel erősítik a barátságukat, szal szerintem jól is esik neki és erősíted is vele a kapcsolatotok.:))

2011. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) régen mindig felállt.. bár nem hirtelen, csak meglátott, sóhajtott egyet és szép lassan felállt. Mostmár nem szokott ! Várom még a válaszokat :)
2011. júl. 12. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Első kérdésedre a válasz nem az, hogy megbízik benned, hanem csak nem fél.

Második viszont azt jelzi, ő is jól érzi magát, a hely is jó, te is jól vakargatod, és a jelenléted is kellemes, egyszóval minden tökéletes.

2011. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudja hogy semmivel nem zavarod meg és nem fogod bántani. Ez jó jel. És mindenképpen díjazza a kedveskedésedet kedveskedéssel :)
2011. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. júl. 13. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!