Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a húgommal? Miért...

Mi lehet a húgommal? Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A húgomnak eszméletlenül gyönyörű,hosszú,hullámos,erős,fenékig érő szőke haja volt. Mindenki csak csodálni tudta,főleg,hogy legtöbbször különleges frizurákat csinált belőle. Tehát tényleg nagyon szép volt. Azért beszélek multidőben mert tegnap este úgy állított haza,hogy levágatta ilyesmire:


[link]


Miután magamhoz tértem a sokkból,megkérdeztem,hogy miért vágatta le. Erre ő annyit válaszolt,hogy túl sokan és túl sokat dícsérték. Aztán felment a szobájába és reggel korábban elment az iskolába. Azóta már itthon van,de nem mertem szóba hozni...A kapcsolatunk egyébként nagyon jó,legtöbbször mindent elmondunk egymásnak. Ezért is aggódom mert látom rajta ,hogy valami nincs rendben. Őszintén szólva most rendesen meg vagyok ijedve. Persze lehet,hogy túlreagálom. De nem az aggaszt,hogy levágatta, hiszen mindenkinek szüksége van egy kis változatosságra, lehet,hogy megunta hanem amit mondott meg ahogy viselkedik. Vissza se köszönt amikor hazajött.

Mellesleg 15 éves múlt,nagyon értelmes kedves lány. Egyáltalán nem egy lázadó kamasz,soha semmi gond nincs vele. Mi a véleményetek? Fölöslegesen aggódom?

18/L



2012. ápr. 13. 20:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
98%
kivancsi hogyan fognak most az emberek reagallniu hogy mar nem olyan "szep" :) szerintem nagyon jol cselekedett! egy haj csak egy haj... de sokkal fontosabb hogy lassuk ki szeret/ertekel a szemelyisegunkert!
2012. ápr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért nem szólt előre, mert nem akarta, hogy bárki beleszóljon a döntésébe, vagy abba, hogy milyen legyen az új frizurája. Esetleg ő sem volt biztos benne, hogy az utolsó pillanatban nem gondolja-e meg magát. Ennél nagyobb "lázadása" se legyen egy 15 éves lánynak, mint hogy a saját hosszú haját előzetes bejelentés nélkül rövidre vágatja:-))
2013. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok és hosszú hajam volt. Akkor vágattam le amikor elhagytam a szülői házat. Új helyre mentem ahol senki nem ismert és azt akartam, hogy ott úgy ismerjenek meg, mint akinek egész életében rövid haja volt.
2013. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekemis nagyon hosszú hajam van, szintén a fenekemig ér. És én is gyűlölöm, hogy minden embernek az az első szava, hogy dícsérgeti, és elájul tőle. Könyörgöm, ez csak haj. Oké, hosszú, egészséges, fényes, nekem is mindig szép a frizurám, sokat variálom. De ettől még miért kell sokkot kapni? Na mindegy én ettől nem vágatom le, de sokszor ha tudom, hogy olyan helyre megyek, ahol sokan lesznek, és régen láttak (pl. családi összejövetelek), akkor inkább felcsavarom kontyba, mert úgy semmi nem látszik belőle. De amúgy én is elgondolkodtam már, hogy milyen jó lenne, ha néha nem lenne. A "rajongók" miatt is, meg azért, mert nyáron 45 fokban nem túl nagy buli egy egész hátat betakaró prém. Nyáron is szinte 0-24 fel van kötve vagy kontyozva a hajam, csak alváshoz engedem le. Illetve a szárítása, vasalása, göndörítése, szóval a frizurakészítés nagyjából másfél-2 órát vesz igénybe... A hugodnak szerintem elege lett belőle, és mivel tudja, hogy most mindenki ezzel fogja őt csesztetni, hogy miért vágatta le, meg hú, milyen szép volt, már előre rosszul van a reakcióktól. Szerintem feleslegesen parázod túl. Levágatta, kész. Majd visszanő, ha ő is akarja. Szállj le róla szerintem.
2013. jan. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!