Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lassan elveszítem...

Mit tegyek? Lassan elveszítem a családomat emiatt és gyűlölöm magam

Figyelt kérdés

Nyáron elkezdtem találkozgatni egy nálam idősebb férfivel(35 éves) és jól éreztük magunkat egymással.Beleszerettem teljesen és mikor elkezdett komolyodni a dolog,akkor elmondta,hogy van egy felesége és egy 4 éves kislánya.Mondta,hogy sajnálja,hogy eddig nem szólt róluk és hogy megérti,hogyha soha többet nem akarok vele beszélni.

Kiborultam és majd' egy hónapig nem beszéltem vele.De az érzéseim nem múltak el és összejöttem vele.


Ne ítéljetek el emiatt,nem kértem,hogy hagyja el a családját miattam,csak olyan jó volt vele lenni...


A családom megtudta a dolgot és összevesztem velük,azóta nem beszélünk.



Szeretem a barátomat mindennél jobban,de gyűlölöm magam,amiért ezt teszem.

Ráadásul múltkor vigyáztam egy kicsit a lányukra és szörnyen éreztem magam.



Mit csináljak?


Szeretem a pasit,nem bírok szakítani vele,mert már próbáltam.De nem tudom,hogy meddig bírom még így,hogy a családommal sem beszélek és bűntudatom van.



2012. ápr. 14. 20:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Nem mindegy!
2012. ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
59%
Tippelnék... 19-22 közötti kis p.csa.
2012. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
81%
Most gondolhatod, hogy itt miket fogsz kapni. Természetesen hagyd el. Úgyis bűnbakk vagy, de később mégjobban az leszel, lennél. Legyen lelkiismereted és tedd előrébb az eszed álltal sugaltakat és dobd a pasit. amúgy hány éves vagy?
2012. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok.

Már többször szakítottam vele,de nem bírom nélküle.

2012. ápr. 14. 20:38
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz jó vége, már most ki vagy. A pasitól pedig egy gusztustalan húzás a csalás mellett, hogy a szeretőjére hagyja a gyereket.Nem értem miért keveri bele.
2012. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
87%
Na ne mond! Senki sem akivel szakítanak, vagy aki muszályból szakít. De figyelj már! Ott már egy kialakult család van. A csávóval gondolom le is feküdtél már. Ő is nagy szemétláda azért.
2012. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
16%
Na bejött a tippem? :D Bár a lottón nyernék ezzel a tehetségemmel...
2012. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
57%

ma 20:36


ne őt p.icsázd le mert eddig csak 20 évet élt és naív, itt a "férfi" az undorító, csak nem megcsaltak hogy így nekiestél? szánalom némelyik ember

2012. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
44%

Már ne is haragudj, de ez nem naivság, hanem a mai korosztálya betegsége. Egyre több kis p.csa (tartom magam ehhez a kifejezéshez) kavar családos, felnőtt férfival. Az sem kevésbé undorító, hogy ennyire telibe sz.rják, hogy felesége és gyereke van a palinak. Ne hárítsunk mindent a férfira :)

Kérdésedre válaszolván, nem csaltak meg és jómagam sem vagyok sokkal idősebb, mint a kérdező - ennek ellenére eszem az hál' Isten több van.

2012. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem,hogy szereted,de te fogod a rövidebbet húzni,és te is nő vagy.Előbb utóbb téged is elkap a gyerek utáni vágy és ne egy ilyen pasitól akarj gyereket,mert

1.vagy nem hagyja ott a családját érted

2.ha otthagyja,akkor könnyen lehet,hogy veled is ezt fogja csinálja.

Ha kiderül te leszel a szemét láda,mert,hogy szét akarsz dúlni egy családot,és mert a pasi kimagyarázza magát otthon,hiszen kihasználja a felesége szeretetét és bizalmát,csakhogy a saját bőrét mentse.

Lépj túl rajta!Tudom nehéz lesz,de senkinek nem jó,sem neked,sem annak a családnak.

Csak az jusson eszedbe,hogy hogyan éreznéd magad a feleség helyébe.

2012. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!