Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lassan elveszítem...

Mit tegyek? Lassan elveszítem a családomat emiatt és gyűlölöm magam

Figyelt kérdés

Nyáron elkezdtem találkozgatni egy nálam idősebb férfivel(35 éves) és jól éreztük magunkat egymással.Beleszerettem teljesen és mikor elkezdett komolyodni a dolog,akkor elmondta,hogy van egy felesége és egy 4 éves kislánya.Mondta,hogy sajnálja,hogy eddig nem szólt róluk és hogy megérti,hogyha soha többet nem akarok vele beszélni.

Kiborultam és majd' egy hónapig nem beszéltem vele.De az érzéseim nem múltak el és összejöttem vele.


Ne ítéljetek el emiatt,nem kértem,hogy hagyja el a családját miattam,csak olyan jó volt vele lenni...


A családom megtudta a dolgot és összevesztem velük,azóta nem beszélünk.



Szeretem a barátomat mindennél jobban,de gyűlölöm magam,amiért ezt teszem.

Ráadásul múltkor vigyáztam egy kicsit a lányukra és szörnyen éreztem magam.



Mit csináljak?


Szeretem a pasit,nem bírok szakítani vele,mert már próbáltam.De nem tudom,hogy meddig bírom még így,hogy a családommal sem beszélek és bűntudatom van.



2012. ápr. 14. 20:27
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Szeretsz magadban beszélni? Tényleg kb. egy hónapja voltál 76%-on. Érdekes, a linkelt válaszadó "is" 75-ös lett azóta. Amúgy nem vagy buta, csak butaságokat "beszélsz". Én meg véletlenül sem vagyok okos sem, tanult sem, talán csak tapasztaltabb nálad. :D
2012. ápr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Persze, mert itt én vagyok az egyetlen aki 75%-os és csak én írogatok egymás után kommenteket, hát persze :) Szerintem ne égesd tovább magad , de ez csak egy jó tanács, neked mint tapasztaltabb embernek :) a te véleményed hogy butaságokat írok, meg a másik is, akkor ne olvasd, a buta itt az aki nem tud együtt élni más véleményekkel és ne ismeri be ha téved :) szerethetnek nagyon ha ilyen akaratos vagy :)
2012. ápr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Ja, és persze a másik is 1 hónapja lett 75....hagyjuk már :)a 11-es mióta 66%? talán ezt is tudod... :)
2012. ápr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
03-16, 03-17 kb. pont egy hónapja volt. Előtte pedig te írtad az egy hónapot. Felesleges ezen rugóznunk, mindketten tudjuk az igazat, csak nekem nem fontos, hanem vicces. Inkább mosolyogj te is egy jót, hidd el, szebb úgy a világ. Nem is tudom, ezek ösztönök vagy hormonok? Mert, hogy nem az én érzéseim, az ugye biztos? ;) Jó éjt, nekem ennyi elég volt.
2012. ápr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Én eddig is mosolyogtam :) az 1 hónap meg hasraütés szerű volt szal...nem tehetek róla, hogy a világban az a fontos hogy az itt minden tudó emberek mennyire tudnak vádaskodni , meg hogy a Berényi család mikor omlik össze, de hogy mi történik azután miután lenyeled a hamburgered azt már nem. Ennyit rólatok.
2012. ápr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Hahó! Nem ez volt a kérdés... Azonnal hagyd ott, mert a házassága nem fog mára régi lenni, ha veled komolyabbra fordul. Egy nő és egy kisgyerek sír majd miattad "apu" után. Később meg, még ha netán hosszabb távon együtt lennétek, egy jogosan gyűlölködő ex teszi tönkre az életed. És biztos jó lesz nézni, ahogyan a kislány és anyja tönkremegy ebben az egészben. Ilyet nem csinálunk, és kész. NINCSENEK kifogások!
2012. ápr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!