Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kiakadnátok? Van egy...

Ti kiakadnátok? Van egy haverom, neki egy szép kocsija, amit ki akarok próbálni. Ezt meséltem a páromnak aki kiakadt rajta.

Figyelt kérdés
Csak vezetgetni akarom kicsit,a barátom meg dührohamot kapott.22l
2012. ápr. 15. 12:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Féltékeny.
2012. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ez a sztori azért elég sokféleképp nézhet ki, attól függően, hogy ki mennyire ismeri a történetet, és a benne szereplőket.
2012. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem értem. A barátod megsértődött azon, hogy vezetni akarsz egy 3. fél kocsiját? Mert ha igen, itt egyértelműen nem azzal van a gond, hogy vezetni akarsz, hanem azzal, hogy a barátod féltékeny erre a kocsitulajra. Ha pedig féltékeny, akkor minden apró dolgon ki fog akadni, ami vele kapcsolatos.
2012. ápr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva mindenkire féltékeny,pedig nem rég óta vagyunk együtt és nem mondta hogy szeret...
2012. ápr. 15. 12:12
 5/19 A kérdező kommentje:
Ezenkívül páromnak nincs autója én pedig autómániás vagyok.lehet irigy is vagy nem tudom.
2012. ápr. 15. 12:13
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
Ha csak kis ideje vagytok együtt és nem túl komoly a kapcsolat, akkor miért mondod, hogy a párod?
2012. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mert szeretnék sokáig vele lenni meg mert ő is ezt mondja rám.de itt nem ez a lényeg ám!
2012. ápr. 15. 12:34
 8/19 anonim ***** válasza:
25%
Lehet féltékeny, de például én nem adnám oda a kocsim, hogy vezetgesd, lehet a barátod is átlátja ezt. Nincs rutinod, pénzed se, ha összetörnéd fedezd a kárt.Pillanatok alatt meg van a baj, és egy kis koccanás is több százezres kárt okozhat.
2012. ápr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy nincs rutinom?5éve vezetek.van autóm meg 4éve dolgozom.
2012. ápr. 15. 12:47
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Ok, ha van rutinod akkor se, hiába dolgozol 4 éve, gondolom nem tudnál több százezret, esetleg milliót előrántani, ha baj lenne. Legalábbis ismerős körben nem kéregetjük kölcsön az autókat.Főleg, hogy azt mondod szép, gondolom egy új kocsiról beszélünk, ami nem a Suzuki kategória.A pasik meg egyébként is smekkerek a kocsijukra, maximum a barátnőjüknek, nem a haverjuk nőjének adják oda. Bár nekem a kérés is fura.
2012. ápr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!