Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » összeérő combok edzésére...

összeérő combok edzésére milyen mozgások, mozgásformák kellenek? Szép combokat akarok nyárra! :D

Figyelt kérdés

2012. márc. 4. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

tedd szét őket, egyszerű :D


egyébként nincs helyi fogyás, tehát vagy elfogadod hogy két füled van és nem vagy szatyor, vagy ha van rajtad felesleg akkor diétázz.

és akár van rajtad felesleg akár nincs, sportolj, fuss ,mozogj :)

2012. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. márc. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Aerob edzést, futás, leg magice, taposás, biciklizés, ollózás. Heti 4-szer 1 óra, és egy hónap múlva pár centivel kisebb lesz.

De valakinek olyan alkata van, hogy bármit csinál, összeér a lába. Előfordulhat, hogy te is ilyen alkatú vagy, azzal meg sajnos nem tudsz mit kezdeni.


http://www.youtube.com/watch?v=UIjy-yKIPtg

2012. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2012. márc. 5. 06:06
 5/6 anonim ***** válasza:
A kiskegyedben kellemeset csalódtam. Bár azt a 3 gyakorlatot nem tudom miért tették a végére, mikor ott a "3féle izommunka" bekezdés alján a link, aminél az igazán jó gyakorlatok vannak combedzésre. De mivel nincs helyi zsírégetés nem érdemes combál leragadni.
2012. márc. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is összeértek a combjaim, hetente 4x futottam 40-50 percet és 2 hónap alatt már látszott az eredmény. :)
2012. márc. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!