Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van e még esélyem? 52 éves...

Van e még esélyem? 52 éves exkamionos, bal oldalára egy sztrok miatt lebénult, totál egyedűl lévő személy élhet e még ugy mond teljes életet? Találhat e társat és barátokat?

Figyelt kérdés
Őssze zavarodtam és nem tudom,hogyan tudnám a magányomat megtőrni?Esetleg végleg megszűntetni.Amikor lehetett volna kapcsolatokat kiépíteni,akkor én a világot jártam.Ma szembesűltem a ténnyel,hogy egyedűl vagyok.Már az őnmagam likvidálása is eszembe jútott.De nem akarom feladni.Mit tegyek?Merre induljak?Van őtleted vagy tanácsod?Kérlek írd meg.Kőszönöm!

#Egyedűl élek
2012. ápr. 15. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem társat mindenki találhat és ugyanúgy barátokat is, csak nem szabad feladni! Semmiképpen nem segít az önsajnálatba burkolózás! Nyitni kell, bár tudom, hogy nagyon nehéz, de már az is egy nagy dolog, hogy ide megírtad a problémád, hiszen ez is azt mutatja, hogy társaságra vágysz. Érdemes a közösségi oldalakon nézelődni, mert rengeteg magányos ember keresi mások társaságát! Szívből kívánom, hogy jobbra forduljon az életed!

30/N

2012. ápr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
5%

Az én szemeimet sérti,az hogy egy 52 éves magyar ember,ilyen siralmas helyesírással irkál. :(

Jártál volna inkább iskolába.


Esélyed meg van,talán próbálkozz társkeresőkön illetve fórumokon a lakhelyedhez közel.

2012. ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Első válaszoló vagyok és bár nekem is feltűntek a helyesírási hibák, nem tartottam jó ötletnek, hogy ilyen lelki állapotban még ezzel is döfjek bele egyet, de látom, neked muszáj volt, gratulálok "kedves" második!
2012. ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mielőtt még elítélsz.Probáltál már béna kézzel írni?
2012. ápr. 15. 13:14
 5/16 anonim ***** válasza:
Az én anyukám 55 éves korában megvakult. Eddig (amíg látott) soha nem járt társaságba, otthon ülő típus volt. Most a lakóhelyén lévő vakok egyesületébe jár be, ott talált egy új kapcsolatot, és sok ismerőst. Mindig csinálnak valami programot...sokkal aktívabb életet él mint régen.
2012. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Valami módon emberek közé kell menni, ahol elfogadnak olyannak amilyen vagy.
2012. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem próbáltam nyilván:)

De itt nem félrepötyögésről van szó..

2012. ápr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Logopédusként javaslom a hozzászólók egy részének, hogy nézzenek utána a stroke után jelentkező kommunikációs tünetek sokféleségének, mielőtt megbántják a kérdezőt!



A kérdezőnek szeretném javasolni, hogy vegye fel a kapcsolatot az alábbi elérhetőségen, a hasonló helyzetben lévőkkel való találkozás, beszélgetés sok-sok szempontból segítséget nyújthat.

[link]


Üdv,

2012. ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Második válaszadó: ha érdemben nem tudsz hozzászólni, ne tedd! És fordulj fel, hogy csak ilyet tudtál írni!


Kedves kérdező! Nincs minden veszve, minden az ember hozzáállásán múlik. Teljesen lebénult, sőt végtag nélküli emberek is teljes életet élnek, boldogok, szerintem a titkuk az, hogy nem adják fel. A pesszimizmus nem vezet jóra, az olyan embereket akkor is elkerülik, ha semmi testi bajuk nincs.

A helyzetedből kiindulva a legjobb ismerkedési lehetőség az internet. Nagyon sok társkereső oldal van. Légy őszinte és higgy benne, igenis vannak emberek, akik nem a hiányosságokat nézik, hanem az értékeket! Én sok szerencsét kívánok ehhez!

2012. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Drága Második!

Ha már a helyesírásról papolsz, legalább a vesszőket használnád jókor, jó helyen...



Én biztos vagyok venne, hogy tudsz társat, barátokat találni! Már csak azért is, mert számos ember került ilyen vagy más jellegű, de hasonlóan szomorú helyzetbe. Hogy hol keresd, azt nem tudom, de az internet valószínűleg tartogat meglepetéseket azoknak is, akik nem sokra értékelik. Sok sikert!

2012. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!