Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális?

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
A volt barátom utál engem, pedig ő csalt meg, ő hazudott nekem, ő vert át. Nem adja vissza a cuccaimat, amik még nála vannak. Fél éve nem vagyunk együtt. Neki már 3 hónapja új barátnője van! Ja és a közös ismerőseinknek is állandóan szid, olyanokat mond, amik nem igazak rólam, és lebeszéli őket arról hogy velem találkozzanak. Én ennek ellenére tök normális vagyok vele ha véletlenül valahol összefutunk. Amúgy már régóta nem beszélünk. Mi a baja???:D

2012. ápr. 16. 12:14
 1/7 anonim válasza:
Köcsög (:
2012. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak te tudhatod:) A szakításotokban lehet valami. Még mindig szerethet, mert ha utálna, és új kapcsolata volna, akkor le sem izélne többet.

A másik ok, hogy valami miatt valóban haragszik rád, tettél ellene valamit, és ezért áztat el másoknál.

2012. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

:D:D volt barátom (jó rég volt 17 éves voltam, ő 18) szakított velem, mert nem feküdtem le vele 2 hónap után.

Szakítás után mindenkinek lek.vázott (egy pasas számára két k.va létezik, egy aki mindenkivel lefekszik, a másik aki mindenkivel lefekszik, csak vele nem).:D:D ezt tartsd szem előtt:D

2012. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát...én nem tudom... nem tettem ellene semmi rosszat. Sokszor szakítottunk, és én mindig az ő hülyesége miatt, és én mindig megbocsátottam neki. De aztán megcsalt, és utána elküldtem. De mindig rendes voltam hozzá, sosem tettem neki rosszat...
2012. ápr. 16. 12:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Rettentő boldog lehet azzal a másik csajjal, ha még van energiája és ideje téged szidni fél év után is...
2012. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem eszi a penész,mert a mostani csaja tűrhető,de a közeledbe sem ér és már bánja csak túl büszke ahhoz,hogy ezt felvállalja:D
2012. ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de ha meg akármit is érez irántam,es azért csinálja.akkor miért nem válaszol az üzenetemre?? kb 5ször írtam neki. kétszer válaszolt akkor is bunkó volt.
2012. ápr. 16. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!