Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez hogy összevesztünk...

Normális ez hogy összevesztünk az ő hibájából és azóta nem keres?

Figyelt kérdés
volt egy vita amiben ráförmedtem mert sok apróság összegyűlt bennem. engem nevezett akkor hisztisnek és nem tartotta problémának amit mondtam. azóta nem is keresett és én sem (nem is fogom) ez volt 3 napja, mert még ő van megsértődve. volt már régebben is ilyen de most eléggé csúnyán hagytam ott. Te mit tennél hasonló helyzetben?
2012. ápr. 14. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
engem is ott hagyott a barátnőm,a sok apróság miatt ami összegyűlt benne,ennek már 1 hónapja és nem keresett engem..
2012. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
valószínű ő igy éli meg, szerrinte te vagy a hisztis és csúnyán hagytad ott.Minden csak nézőpont kérdése. Ha szerinted nem így van és akarsz tőle valamit akkor keresdmeg. Ha nem, akkor ennyi volt.
2012. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi ugyanígy voltunk,csak tegnap este összevesztünk,ma reggel én békültem,de már megbántam,hogy kerestem.
2012. ápr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
miért bántad meg?
2012. ápr. 14. 11:46
 5/11 anonim ***** válasza:
én nem tudom mit tennék,mert engem is elég csúnyán hagyott ott..lehet hogy voltak hibáim tény és való,de ha nagyon csúnyán hagytad ott akkor még várhatsz egy kis ideig,ugyan is neki is van büszkesége ahogy neked.én 3 héttel utánna kerestem őt.le kellett nyugodnom,de még mindig nem hajlandó velem szóba állni,pedig ennek már 1 hónapja.hogy mit tennék?várnék 1-2 hetet,ha nem jelentkezik akkor az nem azt jelneti hogy nem szeret,csak valószínű megalázó módon adtad ki az útját neki.ha nem keres akkor keresd te,elvégre te dobtad ki és ha szereted akkor nem cinálsz ebből büszkeségi kérdést.
2012. ápr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert még neki állt feljebb.megalázkodtam megint,már unom.ennyit nem ér...most azt hiszi nyeregben van.rossz érzés.
2012. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 11.48 vagyok


én sem csináltam ebből büszkeségi kérdést,pedig ő dobott ki engem,azt hogy jogossan azt nem tudom,mert lehet hogy más ezért nem dobott volna ki,de én félre téve a büszkeségemet felkerestem miután lenyugodtam,mert szeretem őt és fontos nekem,az hogy ő ennek ellenére elhajtott még 3 hét után,az már más kérdés..

2012. ápr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi értelme ilyen otthagyós viták után egyáltalán keresni a másikat. Már régen rossz, kommunikáció sehol.
2012. ápr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem keresett már 3napja..még pár nap és az egyenlő a szakítással...
2012. ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ez nem te vagy kérdező?Tegnap még csak 2 nap volt..:)Kissé hasonlít a sztori.

2012. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!