Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg furcsa vagy eltúlzo...

Ez tényleg furcsa vagy eltúlzom a dolgokat és alaptalan a félelmem szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves lány vagyok. Anyukámék 1 éves koromban váltak el, 2 éves korom óta van mellettünk a nevelőapám. Jó viszony volt köztünk mindig, én apának tekintem, hiszen nagyon kicsi korom óta velünk van. Körülbelül 2 héttel ezelőtt írnom kellett egy word dokumentumot és bekrepált a számítógépem, ki be kapcsolt, ezért kölcsön vettem a laptopját. Keresgéltem a neten és képeket mentettem le, és automatikusan az utolsó mentési mappát nyitotta meg, vagyis azt, ahova ő utoljára képeket mentet, mikor én akartam. És akkor totál ledöbbentem. Az én képeimmel volt tele ugyanis a mappa, leszedegette a facebookos képeim, ami még nem is gáz, hiszen én is szoktam családról gyűjteni. De találtam egy csomó elkapott "pillanat" képet, le van fényképezve ahogy alszok, rövid naciba és polóba, le van fényképezve ahogy a kertben napozok, sőt van egy olyan hátulról amikor lehajoltam a cipőmet kötni..Én rákérdeztem mik ezek és miért vannak és azt mondta "csak úgy", és anyukám is azt mondta családi fényképalbum. Rendben, de akkor miért a telefonjával csinált rólam olyankor képeket, amikor nem is tudtam róla? Ez tényleg furcsa, vagy hagyjam a fenébe? Azóta nem hagy nyugodni ez az egész..Vélemények?
2012. ápr. 16. 14:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Ja,ezen én is meglepődnék.Akkor ezek szerint anyukád tudott róla,és már látta őket korábban?
2012. ápr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem, nem tudott róla, de őt nem is nagyon érdekelte, vagyis úgy gondolom normálisnak gondolta. Egyébként mondjuk a cipőkötős az egyetlen olyan kép, ami mondjuk "provokatívabb", de már tényleg nem tudom, hogy én vagyok hülye, vagy ez tényleg nagyon furcsa..
2012. ápr. 16. 14:48
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is furcsa. titokban készít rólad képeket és ez azért gáz. mert ha egy családi esemény, kirándulás hasonló van akkor abba nincs semmi furcsa, de így érdekes.
2012. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért neked is van magánéleted! Én szóvá tenném! Ha mást nem is de törölje le!
2012. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát én is ezért nem értem, furcsa a tudat h nem is tudtam róla h fényképeznek..
2012. ápr. 16. 14:52
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
hát én ezt egy kicsit furcsállnám, de ami még gáz számomra, hogy anyukád ennyire lazán veszi. Azért mondhatta volna, hogy törölje ki a képeket.
2012. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom, hogy én látok-e rosszat csak bele, vagy tényleg az, de egyébként nem törölte le, szóba se hozta h letörli.
2012. ápr. 16. 14:55
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ebben a szar,hogy ezek után nem tudsz majd benne megbízni teljesen,és mindig kétségeid lesznek vele kapcsolatban.
2012. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, bizonyos szempontból tényleg fura, szóval abszolút értem, amit mondasz!

Másrészt viszont, még mielőtt teljesen "belelovalnád" magad a dologba, szerintem kérd meg, hogy törölje, mert téged ez zavar. Mondd meg, hogy nem szeretnéd, hogy ilyen fotók legyenek rólad a gépen, azt meg pláne nem, hogy továbbra is készítsen ilyeneket. Kérd meg, hogy - ha még ott is megtalálható - a telefonjáról is törölje őket.

Ha a reakciója normális, akkor nem kell többet foglalkozni ezzel, mert nem biztos azért, hogy tényleg valamiféle "perverzióból" csinálta. Nem szabad rögtön ezt gondolni, ugyanakkor oda is kell figyelni.

Szóval érted... Próbáld meg először nem a legdrasztikusabb módon megoldani, de mindenképp szólj, hogy téged ez zavar!

2012. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
a biztonság kedvéért azért szerezz be egy kulcsot a szobaajtóhoz.
2012. ápr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!