Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem boldogabbá a...

Hogyan tegyem boldogabbá a feleségem egy tragédia után?

Figyelt kérdés

a feleségem 3 hete szült, de a gyerekünk sajnos holtam született:(. Érzem, hogy szüksége van a szeretetemre, meg nekem is az övére, ezt meg is adjuk egymásnak, viszont elég depressziós lett, és nem könnyű kirángatni belőle, főleg, hogy én vagyok túl jó lelki állapotban.

A kapcsolatunk szerencsére nincs krízishelyzetben, de nem tudom mit kéne tennem, hogy könnyebben túl lépjen rajta.


2009. jún. 19. 18:24
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*én SE vagyok túl jó lelki állapotban. bocs elírtam
2009. jún. 19. 18:25
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én feleségem 20. héten veszítette el a babánkat. Legyél mellette és törődj vele nagyon sokat!!! Nekem is nagyon nehéz, főként, hogy én is eszméletlenül szomorú vagyok, de muszáj erősnek lennem/lenned mert ott van egy csodálatos feleség nekem is és neked is akinek szüksége van támaszra. Sajnos ezt át kell élni...mi is átéltük Pontocskával és még mindig nagyon fáj az elvesztése, de bízunk benne, hogy később a tesója nagyon boldoggá fog tenni minket, de természetesen Pontocskát sosem fogjuk elfelejteni. Tegyetek ti is így, és sok sikert!
2009. jún. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Zümy ***** válasza:
100%
Vigasztald őt és igen télleg éreztessed vele,hogy mennyire szereted,próbáld elterelni a figyelmét kicsit felvidítani,adj neki egy kis gyengédséget ilyesmik.Ha nagyon komolyra fordul a depresszió akkor már érdemes kikérni egy phszihológus tanácsát.Amúgy ha még olyan korban vagytok(ami valószínű) akkor biztos lehet még gyereketek ,ezt is mondhatod neki.Remélem tudtam legalább egy keveset segíteni és őszintén sajnálom ami történt.:(
2009. jún. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást, nektek is sok sikert.

nem tudom mi mikor leszünk készek újra próbálkozni.

2009. jún. 19. 18:33
 5/21 A kérdező kommentje:
köszi neked is 2., igen még elég fiatalok vagyunk, hogy próbálkozzunk(26 évesek vagyunk mind a ketten)
2009. jún. 19. 18:35
 6/21 Zümy ***** válasza:
100%
nagyon szívesen:)
2009. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

18.28-as vagyok: Az én feleségem is eléggé magába zuhant azóta, de sok szeretettel biztosan előbb utóbb újra lelkes lesz. Nem olyan régen történt az eset, még mi sem vagyunk készek az újabb próbálkozásra, de nagyon bízom benne, hogy nemsokára növekedni fog a pocakja és - ahogy ő mondta - Pici Pont segíteni fog nekünk, hogy legyen kistestvére, és akkor végre mosolyt láthatok a párom arcán ismét.

Egyébként meg próbáld meg kirángatni egy kicsit otthonról, biztosan nehéz neki, elhiszem, de nem szabad hagyni, hogy tönkremenjen. Nagyon vigyázz a párodra most, mert szüksége van rád.

2009. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Probald mas iranyba terelni a figyelmeteket. Menjetek Nyaralni zokkenjetek ki a hetkoznapokbol. Valtoztassatok eleteteken.Jarjatok tarsasagba.Akarjatok felejteni.....Es nem vissza csak elore nezni. a probalkozas meg raer nehogy megint baj legyen....
2009. jún. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom a történteket. Szerintem az a legfontosabb, hogy adjatok időt a gyásznak. Legyetek nagyon türelmesek és szeresd Őt minden eddiginél jobban. Csak idővel fog enyhülni a fájdalmatok. Szerintem titokban foglalj le egy nyaralást, de csal nyár végére, addigra már picit jobban lesztek. a környezetváltozás biztos jót fog tenni!

Kívánok sok-sok erőt Nektek és hogy mihamarabb talpra álljatok!

2009. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

ez nagyon szomorú dolog, és nők ezreivel történik meg, hogy elveszítik a babájukat.

Az én anyukámnak volt 3 koraszülése, mind a 3 "tesóm" l-2 napot élt, de sajnos nem voltak elég erősek. Ezen kívül volt még legalább 4-5 vetélése, pár hetes korban.

Anyukám nagyon erős asszony volt, úgy gondolta, hogy meg volt rá az ok, hogy azok a babák miért nem maradtak meg, mert ha túlélték volna, lehet, hogy olyan betegségeik lettek volna, ami egy életre tönkreteszi őket.

Ez így lehet, hogy durván hangzik, de csak gondold végig.

nem szabad elkeseredni, mert azzal a jövőbeni megszületendő babának is rosszat tesztek. Nyilván nem könnyű egy ilyen helyzet, én nem is voltam benne, mert mindkét lányom gond nélkül megszületett, de anyu mesélt nekem a vetéléseiről és a "tesóimról", ő is nagyon szomorú volt amikor elvesztette őket, de tényleg úgy nézte, hogy így volt előírva a nagykönyvben. Pedig az én apám nem állt így mellette, ahogyan Te teszed a feleségeddel.

Nem tudom, tudtam-e segíteni, de sok sikert kívánok nektek a következőhöz és az utána következőhöz!

2009. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!