Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnál szeretnék aludni....

A barátomnál szeretnék aludni. Hogyan mondjam el szüleimnek?

Figyelt kérdés
Mikor apum mindig azt mondja, hogy ugye nem feküdtél le vele.. 4 honapja vagyunk együtt, szüleim is szeretik.18L
2012. ápr. 16. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
előbb anyukádnak mondd el, hogy mit szeretnél, ő talán megtudja győzni apukádat is. és mutasd azt, hogy nem csinálsz semmi ostobaságot, hogy megbízhatnak benned.
2012. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Mond meg a szüleidnek az igazat:ha már lefeküdtél vele,akkor már mindegy,ha még nem,akkor azt pedig nem csak éjjel lehet csinálni. Tehát ha elengednek hozzá,akkor is lefekhetsz vele. Ja,és mellesleg ne felejtsetek el védekezni!
2012. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

18 éves vagy, nehogy már ennyire féltsenek, hogy nem feküdhetsz le vele?...!

Meg nem aludhatsz ott, tudom-tudom attól, hogy valaki 18 éves még nem jelenti azt, hogy felnőtt gondolkozásra vall is a viselkedése, de akkor is számomra durva, hogy nem engednek ott aludni nála... 14L

2012. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Engem 16 évesen 3 hónap után engedtek ottaludni. Tudták nagyon jól, hogyha szexelni akarok, akkor nappal is megteszem, és akár 1 nap után is. Mondjuk nem voltam már szűz mikor együtt aludtunk akkor, de ezt tudták is.
2012. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

18 éves vagy, megbízhatnának benned igazán!

Nyugodtan mond el anyukádnak, hogy a barátodnál szeretnél aludni és ne féltsen, felnőtt ember vagy és tudsz magadra vigyázni, tudod, hogy mit akarsz és mit nem.

2012. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyeneket mondanak, én is 18 vagyok..nem aludhatok nála, ő sem nálunk. De én szeptemberben költözöm.
2012. máj. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is 18 vagyok. Én csak bejelentettem, hogy itt alszik a pasim vagy hogy megyek én hozzá. Mondjuk mi mindig is így voltuk, nem kellett semmit kérni, mindig meg volt minden engedve, mégsem lettem olyan "elfajzott" és szerintem épp azért, mert minden szabadságom megvolt.

Ha meg szeretik a szüleid, akkor mondd el nekik, hogy tisztában lehetnek vele, hogy vigyázni fog rád meg nem leszel nála rossz helyen. Hány éves a barátod?

2012. máj. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Anya! Szombaton este elmegyünk bulizni a csajokkal és Lillánál alszunk. Majd holnap délután jövök csak haza. Puszi. Másnap mikor hazajösz a barátodtól akkor meg elmeséled hogy lefeküdtél a barátoddal. Vagy hívdd át őt hozzád aludni. És ismételdd meg párszor aztán majd megszokják anyudék és késöbb nem lesz gond.
2012. máj. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat amugy ö 23 éves
2012. máj. 13. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!