Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Barátomnál szeretnék aludni...

Barátomnál szeretnék aludni de úgy hogy anyu meg ne tudja? Mitatálja ki otthon? Mit hazudhatnék ami hihető és beválik.17/L

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sok mindent,de a bukás veszélye ott van (nem kis esélylel)

mondhatod,hogy xy barátnődnél alszol vagy bármi,de lebukhatsz és abból baj lesz.

2011. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyukádnak,hogy xy nevű barátnődnél alszol,mert egy csajos estet akartok csinálni.Ezután hívd fel xy barátnődet,és mondd el neki,hogy mit mondtál anyukádnak.hogyha mondjuk anyud nála is rá kérdez a dologra,akkor ne álljon ott tök hülyén.
2011. jan. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább kérdezd meg, biztos nem engedné meg? Tudja egyáltalán hogy jártok? Régimódi? Engem már 17 évesen elengedtek aludni a barátomhoz, mondjuk mi 15 éves korom óta együtt vagyunk és tudták otthon.

20/L

2011. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
olyan nagy patália lenne belőle, ha elmondanád, a barátoddal alszol?
2011. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Lehet nem kéne hazudni, úgyis kiderül idővel.

Kérdezz rá, 17 évesen nehogy ne engedjen már a barátoddal aludni. Ha meg nem engedi, max csak akkor találj valamit.

Inkább ülj le vele és beszéljétek meg,minthogy később baj legyen, aztán már bízni se fog benned, hogy becsaptad.

2011. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ja és szerintem barátnőt vagy barátnő anyukáját ne keverjétek bele, velem volt már olyan,hogy falazott barátnőm anyukája egy barátnőmnek, ő meg eltűnt és a korházból hívtak,hogy mi történt vele.

Szóval ezzel óvatosan :DD

2011. jan. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem, már nem vagy olyan kicsi, hogy ne merd megkockáztatni egy őszinte beszélgetést a dologról. Persze előbb kéne tudja, hogy jártok, meg be kéne mutatni neki, hogy tudja, kinél szeretnél lenni. Én is anya vagyok, és ha a gyerekemet biztonságban tudhatom, miért ne engedném el?
2011. jan. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de tudom hogy nemengedne es ha utanna kmondom hogy baratnomnel alszok akkor az mar tul feltuno lenne
2011. jan. 9. 17:38
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem hazudnék. Bocs. Ha egyszer rájön hogy átverted, a büdös életben nem fog elengedni többet se a barátodhoz, se sehova.
2011. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne hazudj,később visszaüthet.
2011. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!