Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú távon mennyire lehet...

Hosszú távon mennyire lehet számítani egy állandóan depressziós, önmagát sajnáló férfire?

Figyelt kérdés
Az önsajnálat olyan mérvű, hogy csak magával foglalkozik. Állandóan testi tüneteket produkál pl napokig tartó hasmenés, szédülés. (a doki semmilyen szervi bajt nem talált, azt mondta idegi alapon van ez) Semmivel nem lehet felvidítani, állandóan rosszul van, pszichológushoz meg nem akar elmenni. Olyan mintha csakis saját magával lenne elfoglalva. Ha kicsit fáj a hasa, akkor már ki sem mozdul napokig a lakásból. Nem élek vele, távol vagyunk egymástól, de kezdem már unni hogy folyton magával van elfoglalva. Azon gondolkodom hogy hagyom én ezt az egészet.
2012. ápr. 16. 20:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De jó hogy felhoztad a barát dolgot. Mesélte hogy vannak barátai, és egy bizalmasa, aki történetesen nő, és akire mindig számíthat. Hát én tegnap megírtam neki, hogy ilyenkor amikor "beteg" hol vannak a barátai, és leginkább a bizalmasa, akire mindig számíthat? Nem válaszolt rá. :-D
2012. ápr. 16. 21:27
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát...az a kérdés, hogy mindig ilyen volt-e, vagy tényleg történt vele valami, ami a padlóra küldte?

Ez a fő kérdés, és erre kell választ találnod.

Ha mindig ilyen volt, akkor hagyd a búbánatos fenébe, mert szeret szenvedni, és mások energiáit elszívni, szeret másokra támaszkodni, és közben semmit nem ad cserébe, csak a nyivákolást és az elégedetlenséget, bármit teszel is.

Az ilyen férfitól menekülj, ahogy tudsz, mert olyan, mint anyám, csak éppenséggel ő nő, de a lényeg ugyanaz!

Sír-rí, nyavalyog, követelőzik, pukkad és zsarol, de önmagáért a világon semmit nem tesz, a gyerekeiért meg pláne nem, vagy, ha tesz is, azt az első adandó alkalommal a szemedre hányja.

Na, az ilyen ember: Elviselhetetlen!!!

Viszont, ha a férfi korábban normális és stramm volt, csak történ vele valami, ami a padlóra küldte, és kiakadt, az más helyzet, mert akkor tényleg bajban van, és segíteni kellene neki.

De, ahogy olvasom, nem ez a helyzet, hanem a párod egy önsajnáló energiavámpír.

Legalább is a leírás alapján.

2012. ápr. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen, egy akaratos követelőző ember. Ha valami nem úgy történik ahogy ő akarja, először dühöng, majd magába zárkózik, összeomlik és sajnáltatja magát. Egész nap otthon van, ki sem mozdul. Szerintem egy nő sem egy ilyen ideggyenge férfire vágyik. Én sem.
2012. ápr. 17. 07:07
 14/15 anonim ***** válasza:
3 évig jártam egy ilyen emberrel, tovább nem bírtam. Eleinte itt is csak így volt, aztán folyton veszekedtünk emiatt, aztán agresszív is lett, nem lehetett vele bírni, én meg idegekkel nem bírtam tovább és kiadtam az útját, amiért persze engem okolt. De életem legjobb döntése volt megszabadulni tőle!
2012. ápr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

De te távkapcsolatba kezdtél egy ilyen emberrel?

Mert még ha közben lesz ilyen vki, vmi miatt depressziós lesz, akkor persze ki kell tartani mellette egy darabig, de ez amit írtál, nekem nem régi "kapcsolatnak" tűnik.

Mégis mit szeretsz benne? :)

2012. ápr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!