Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annyira hülyék az emberek,...

Annyira hülyék az emberek, hogy nincs egy barátom se, és nem is tudom minek élek. A szüleim állandóan piszkálnak, a tanulmányi átlagom romlott, és lehet hogy depressziós is vagyok. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

És kérlek ne gyertek azzal hogy barátkozzak meg menjek pszichológushoz.

Sokszor próbálkoztam már új barátokat szerezni, de egyszerűen nem megy, mert nem bírom őket elviselni, mert először mindenki a szép arcát mutatja, utána meg kiderül róla hogy ő is pont olyan amilyeneket utálok.

A pszichológus meg nem érdekel, attól nem lesznek barátaim, és főleg nem lesznek az emberek értelmesebbek.


Nem tudom mi lenne a jó megoldás, de tudom hogy ezek nem, és olyanon is gondolkodtam, hogy valami szektához vagy titkos társasághoz kellene csatlakozni, amiben nagyon intelligens emberek vannak, pl szabad kőművesek, vagy nem tudom.


2011. aug. 31. 10:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Szerintem télleg csak máshol kellene keress barátokat. Vagy másik suli. változás általába jót szokott tenni
2011. aug. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Hol keressek barátokat? Mert már nagyon sok helyen próbáltam és sehol nem vált be.
2011. aug. 31. 10:33
 3/29 anonim ***** válasza:
39%

Olvasd el újra lassan, figyelmesen amit írtál, és számold össze a "nem"-eket is.


Ha nem tudod megváltoztatni a világot, változz meg!

2011. aug. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Editte válasza:

Szia!


A helyedben hasonló érdeklődésű embereket keresnék, interneten is. A szabadkőműveseket nem lehet "csak úgy" megtalálni, de nem is velük kellene kezdeni a barátkozást. A szektákat nagyon elkerülném, némelyik elég fura.

2011. aug. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
55%

Háát, mintha csak én írtam volna. Én már nem is próbálkozok, feladtam (a barátkeresést). Itt a neten esetleg lehet találni hasonló érdeklődésű embereket, nézz körül...


Egyébként te hány éves vagy? Fiú, lány? (én 16/L)

2011. aug. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
77%

Kor? Nem? Vallás? Lakóhely? Magasság? Súly? Iskolai végzettség? (ez talán még folyamatban) Szemszín? Hajszín? Hajhossz? Hajtípus? Öltözködési stílus? Kedvenc szín? Kedvenc kaja? Kedvenc kiskedvenc? Kedvenc nagykedvenc? Kedvenc nemkedvenc? Ki lenne az egybetűs kedvenc? Mi leszel, ha nagy leszel?


Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő.

Fellép és lelép: s mindenkit sok szerep vár életében.

(Ezt egy csúnya kinézetű angol bácsi írta, értelmezd "Ahogy tetszik")

2011. aug. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudom hol találok hasonló érdeklődésű embereket, mint én, meg ahol eddig voltam ott is tele volt idiótákkal.
2011. aug. 31. 10:49
 8/29 A kérdező kommentje:
Most ezt a sok dolgot tőlem kérdezed?
2011. aug. 31. 10:53
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem értem mire jó ez a sok kérdés. Ez nem is segít rajtam, vagy ismerkedni akarsz?
2011. aug. 31. 10:55
 10/29 anonim ***** válasza:
56%
Jééé, az utolsó két szavad rátapintott a lényegre.
2011. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!