Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti miért nem buktok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért nem buktok boldogtalan, depressziós férfiakra, akik arra várnak, hogy megszeressék őket? Nektek miért csak az ilyen boldog, állandóan jókedvű férfi kell?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 15:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
100%
Mert a depressziós,boldogtalan férfinak nincs vonzó ereje...negatív a kisugárzása. Nem kell folyton viháncolni, mindenkinek lehet rossz napja. Nektek sem kellene egy folyton rosszkedvű, depis nő. minek? hogy a másik fél kedvét is szegje?
2010. okt. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
100%
Mert senki sem akar olyan ember - legyen az férfi, vagy akár nő -, aki arra vár, hogy mások szeressék, és önmagát képtelen szeretni. Ennyi.
2010. okt. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
100%

Te járnál depressziós, önértékelési gondokkal küszködő lánnyal?

Voltam együtt ilyen fiúval, de nem sokáig tartott, egyszerűen nem volt energiám már elviselni az állandó "depijét", a hullámvasútszerű kedélyingadozásait.

Ja és minden mindig rossz volt neki, bármi, amit mások csináltak, nyíltan fikázott embereket az utcán, tömegközlekedésen.

....

2010. okt. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
De aki azért boldogtalan, mert még eddig az életében semmi sem sikerült, állandóan rosszra fordult minden, és csak egy barátnőt akar? Miért nem lehet sajnálatból semmi?
2010. okt. 23. 15:36
 5/62 A kérdező kommentje:
Nem tudok már semmiért sem boldog lenni, de ha lenne 1 lány aki szeretne, akkor biztos nem lennék ilyen többre nem vágyom.
2010. okt. 23. 15:37
 6/62 anonim ***** válasza:
88%

Egyes emberek mástól várják a megváltásukat...

Egy szó: változás.

2010. okt. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:
De én addig nem tudok megváltozni míg nem találok valakit. Annyira rosszul vagyok már, hogy senki sem hiszi el. Ti meg elítéltek.
2010. okt. 23. 15:44
 8/62 anonim ***** válasza:
84%

A sajnálatból sajnálat lesz, max együttérzés, de nem szerelem. A boldogságot önmagunkban kell keresni, az az ember nem boldog, aki nem képes érte tenni semmit. Hiába nem minden úgy sikerül ahogy akarja, de büszkén bele tud nézni a tükörbe, mert ő igenis mindent megtett a dologért. Aki depressziós az gyenge. Márpedig egy nő nem akar egy olyan férfit, aki majd tőle várja a boldogságot, úgymond utolsó szalmaszálat lát benne és belekapaszkodik. Az ilyen embernek önértékelés problémái vannak, tehát nem lenne bizalom csak féltékenykedés, ilyet pedig senki nem akar.

A másik pedig: a mosoly ragályos. :) Ha valaki olyannal vagyok együtt aki sokat mosolyog (persze nem megjátszva, hanem tiszta szívből), akkor nekem is jó kedvem lesz.

2010. okt. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim válasza:
100%
legyél megbizható,figyelmes,vicces (vagy csak simán lehessen veled beszélgetni mindenröl),legyenek egydi ötleteid/gondolataid és tudj kompromisszumot kötni...de ne eröltesd ha mégse megy és minden jó lesz
2010. okt. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
79%
Próbálj már pozitívabb lenni. Szedd össze magad, mert így nem lesz senkid. bocs ha kemény vagyok, de próbálj meg az élet más dolgainak is örülni és ne görcsölj barátnőért. Ha így teszel, kedves, mosolygósabb, kiegyensúlyozottabb leszel és megérkezik majd a barátnő is...
2010. okt. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!