Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért maradnak sokan olyan...

Miért maradnak sokan olyan kapcsolatban amiben nem szeretik őket és nem szeretnek ők sem már?

Figyelt kérdés
megszokás? meddig húzzák ezek az emberek és élnek így egymás mellett és nem egymással?
2012. ápr. 17. 08:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Több gyerekkel a remény, mert ha szétbomlik a család, esélytelen, hogy lesz valaha is. Pedig az az alapja mindennek, anélkül értelmetlen az élet.
2012. ápr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
+ahol még nincs gyerek, én sem értem, talán félnek,hogy még ilyen sem lesz több?
2012. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"félnek,hogy még ilyen sem lesz több?"


Nálam pontosan ez volt a helyzet. Aztán mégis rászántam magam a szakításra. És csodák csodája nem hiányt meg kétségbeesést tapasztaltam, hanem megkönnyebbülést, és felszabadultságot. És azóta már rájöttem, még egyedül is jobb, mint egy olyan kapcsolatban, ahol már egyik sem szereti a másikat. De iszonyatosan féltem szakítástól. Úgyhogy szerintem aki ilyen kapcsolatban tengődik, az lehet, hogy fél egyedül lenni.

2012. ápr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!