Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly válaszokat szeretnék,...

Komoly válaszokat szeretnék, mennyire bevállalható egy ilyen dolog egy 3 éves kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Barátommal nagyon szeretjük egymást, teljes a harmónia, szex is jó, minden jó... Nagyon szeretem, és tudom hogy ő is engem. Állítása szerint isteni vagyok az ágyban, én voltam idáig neki a legjobb társa minden tekintetben.

Ez még így mind szép és jó, de pár hete előállt azzal, hogy szeretné 1x kipróbálni a hármas szexet (2 lánnyal). Én erre rávágtam: NEM! SOHA! Igaz, azt el tudnám képzelni hogy én 1 másik lánnyal kettesben, de hogy a barátom is.... áááá. Azt mondta nem d.ugná a csajt, csak bemelegítésnek tök izgató lenne neki ha én+ a csak kényeztejük egymást aztán annyit megengedne a csajnak hogy orálisan csinálja pasimnak de többet nem, és velem szexelne. Hát... nemtudom. Igazából nagyon szeretem és félek... féltékeny vagyok. De nagyon szeretek a kedvében járni, örömet okozni neki. Azt mondja barátom, bizalom kérdése az egész, és ne becsüljem le magam azzal, hogy félek egy másik nő csáberejétől... engem szeret és kész. Vélemények? Pasik és csajok is írhatnak (komolyan). Köszi. 22 éves lány.


2010. febr. 14. 13:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Hát.. nekem nem adja.

Nem elég lebecslés az, hogy más is kell neki, te nem vagy elég?

2010. febr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Ha téged ez nem indít be, akkor mégsem passzoltok annyira, nem gondolod...? Viszont az mindenképpen dicséretes, hogy egyáltalán be merte vallani neked, magyarán megbízik benned. Hát, nem is tudom. Ha csak azért ódzkodsz tőle, mert féltékeny vagy, akkor talán megér egy próbát, de ha taszít a dolog, akkor semmiképp ne menj bele. Ha megérti, oké, ha nem... hát akkor sajnos mégsem klappol minden a kapcsolatotokban.
2010. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Ha már ott lennétek bemelegedve akkor úgy is megdugná a csajt is. Ha belemész akkor hülye vagy.
2010. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Első válaszóló látom csak felületesen olvasol... Csak velem lenne együtt!
2010. febr. 14. 13:19
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Mond neki, hogy jó, de csak akkor, ha előtte kipróbáljátok a 2 pasi egy csaj felállást is. Máris nem tartja majd olyan jó ötletnek a gruppent.
2010. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Lehet ezt ragozni de ha kockaztat egy 3 eves kapcsolatot akkor nem szeret.Miert nem 2 pasi 1 no a felallas?Az mar nem tetszene neki?
2010. febr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, ő mit szólna ha 2 pasival akarnám... Azt mondja, az más. Hogy 2 nő sokkal vonzóbb általánosságban együtt és ez nem olyan mintha 2 pasival...
2010. febr. 14. 13:23
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

Régebben nekem is megfordult a 3-mas szex a fejemben, de mára már átértékeltem a dolgot!

Szexuális kapcsolatot feldobhatja a 2 lány öröme, de ugyanakkor a komoly kapcsolatot TÖNKRETEHETI, nem csak a féltékenységre gondolok elsősorban, hanem a bizalom és a 3. fél ismeretségét idevonva egyéb tényezők!

Szerintem nem működne a dolog, mivel túl féltékeny vagy, és nem tudnál kellően ellazulni, mindig azt néznéd a másik lány mit csinál jobban, és mit csinál a barátoddal.... és a szexből egy idegeskedés lenne!

2010. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
Na persze!Csak teged...XDXDXD
2010. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

"Azt mondja barátom, bizalom kérdése az egész, és ne becsüljem le magam azzal, hogy félek egy másik nő csáberejétől"- mekkora szöveg:DDD


Amúgy meg igaza van az előttem szólónak..


Meg te is mondhatod neki, hogy ez nem így működik, hogy orális aztán kész.. ha te nem szeretnéd igazán akkor komolyan megváltozhat a kapcsolatotok..

2010. febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!