Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én reagálom túl? Lent

Csak én reagálom túl? Lent

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt a vőlegényemmel az utóbbi pár hónapban érzem azt, hogy lelkileg kivagyok, hisztis, elégedetlen, kötekedő lettem. Idén akarunk házat venni és összeköltözni, de eddig kb. egy helyben topogunk.

Én nagy boldogsággal nézegetem az ingatlanokat, de párom csak halogatja az egészet. Megvan rá a pénzünk, hogy hitel mentesen vágjunk bele a közös jövőnkbe, de semmi. Minden csak majd, majd. Sokszor úgy érzem, hogy nekem ezek a dolgok fontosabbak, mint neki, hülyeségnek tartja, hogy elkezdem összeírogatni a dolgokat, hogy mik az alap dolgok amik egy háztartásba kellenek.

A másik meg, hogy ha egy barátról van szó már ugrik, de ha én kérek tőle valamit azt csak halogatja.

Tudom, hogy szeret, de néha úgy érzem én több energiát fektetek a kapcsolatunkba, mint ő.


Ti voltatok már ilyen helyzetben, hogyan léptetek túl ezen a bizonytalanságon? Vagy, hogyan látjátok ezt?


Bocsi, hogy hosszú lett. :)



2012. ápr. 17. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem barátságban volt ilyen. Hogy én többet fektettem bele. Ahogy kikerültünk egymás látóteréből, meg is szakadt a kapcsolat köztünk, nem igazán kerestük a másikat.


Szerintem próbálj vele beszélni erről, elsőre biztos azt mondja majd, hogy nem is igaz, de talán végiggondolja, és tudtok haladni valamerre.

2012. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp le kell vele ülni beszélni erről a problémáról.

Kérdezd meg tőle mik a tervei a jövőben stb...

A válaszaiból tudni fogod mi a helyzet hidd el.

2012. ápr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!