Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl, vagy valami...

Én reagálom túl, vagy valami tényleg nincs rendben?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem... Lassan 5 éve vagyunk együtt a párommal, első perctől kezdve együtt élünk. Külföldön dolgozik, heti 1-2 napot van itthon. Hazavárom, nem járok bulizni, szórakozni, odafigyelek hogy tiszta ruha legyen rajta, és ritka az, hogy nincs főtkaja. Volt egy eset a múltkor, nem főztem semmit, de vettem szalámit és kiflit helyette, úgy jött haza mint egy elmebeteg...

Olyan ember, aki másban ezer hibát lát, és szentül hiszi hogy ő mindent megtesz értem. Amit neki lehet nekem nem, azon kiakad. Diktátor jellem, szereti megmondani mikor mit csináljak, és ha nem teszem ki tér a hitéből. Olyan embernek állít be, ami soha nem voltam. Bármi bánt, nem mondhatom el, nem kérhetem meg hogy másképp tegye, vagy röhög az egészen, vagy ordít velem. De az ő problémáit tiszteletben kell tartani, és véresen komolyan kell vennem....

Azon az egy két napon amikor itthon van, arra kelek és arra fekszek hogy a haverjai nálunk vannak. Eszébe sincs őket elküldeni, a haverja mindennél többet érnek nálam, tehetek bármit.. Nem hozzám jön haza, még haza sem ér, de már ott vannak. Velük oszt meg mindent, nekik mesél el mindent, úgy érzem ilyekor magam, mintha csak egy kellék lennék a lakásba... Nincs ezzel bajom, hogy haverozik, de nélkülük ne csinál semmit. Ha tervezek közös programot hívja őket is.. ha őket megbántja bocsánatot kér, tőlem SOHA. Ők bármit megtehetnek, bármit mondhatnak neki, aszerint cselekszik. Állandóan panaszkodik, és gusztustalan módon beszél rólam nekik... Nem volt ilyen... Mit csináljak, hogy meghallgasson, hogy ő is változtasson némely dolgán? találkozott már valaki hasonló típusú, egoista, barátokért bármit emberrel? Tudnék még mesélni.....


2012. ápr. 10. 22:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl, és NAGYON nincs rendben ez a kapcsolat. Ebből, amit leírtál, nem igazán az jön le, hogy annyira szeret téged a párod...Én otthagynám a helyedben, ha sürgősen nem változtatna.
2012. ápr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy változni fog. Csak azt nem értem, hogy miért vagy vele (ha a heti 2 napot egyáltalán annak lehet nevezni).
2012. ápr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Az én pasim is ilyen, hogy az ő problémái a világ legnagyobb gondja, az én problémám pedig szóra sem érdemes.

Fáj a hátam fél éve, már érintésre is, de soha nem nyomkodta meg.

Ő meg ha meghorzsolja az ujját, akkor olyan mint egy gyerek, jajj ne nyúl oda, mert fájjj.

Túlreagálja, nevetséges.

Én vagyok a trehány. Ő meg a tiszta és higénikus pasi.

Kb fél éve nem volt lecserélve az ágyneműje, állandóan koszos a cipője stb.

Nem élünk együtt, ezért nem fogom takarítani semmilyét.

Ő a családjával ilyen, szinte babusgatja őket.

Velem meg kb olyan, ahogy te leírtad.

Én már ott tartok, hogy elhagyom.

Fokozatosan kivonom magam a kapcsolatból, mert egyik napról a másikra nem megy sajnos, már próbáltam.

Így lesz a legjobb, és tegyél te is így.

Azért azt egy percig sem viselném el hogy a haverjai előtt alázzon, úgy pofon vágnám, hogy csak lesne.

2012. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt, én másképp látom, minden sértegetését, gúnyt, kiröhögését a haverjaival átlépem, mert számomra érne annyit az egész.... nem ért meg, nem hallgat meg... én vagyok a hülye, meg persze az én problémám nem probléma.. igyekszem mindent megtenni.. több éve nem működik a szex sem, ő miatta, de nem foglalkozik vele hiába kérem... bár ne tudnék megbocsájtani, akkor könnyebb lenne elhagynom.. de mindig azt hiszem hogy változik.. tudom, hogy nélküle sokkal boldogabb lennék, és kapnék levegőt, de nehéz megindulni... 1 éve van kint, muszáj volt ezt választani mert a múltbéli tartozásai az itthoni fizetése összegének felelt meg... ő 29 én 21
2012. ápr. 10. 23:02
 5/32 anonim válasza:
100%
Bár gondolom nem erre a válaszra vártál, de én is egyetértek az előttem szólókkal! Szerintem se érdemes elpazarolnod az idődet ilyen emberre... Sajnos vannak ilyen típusú emberek és mivel gondolom, hogy nem 14 évesek vagytok ezért igazából MÁR nem várható, hogy változni vagy változtatni fog a hozzáállásán. DE azért ezt beszéld meg vele, mert ki tudja... Ha meg nem akkor passzold tovább :)
2012. ápr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Kb tavaly még én is így voltam vele mint te, tavaly én is 21 voltam ő pedig 29. Nálunk sem működik már a szex évek óta. Ti mióta vagytok együtt?

22.59-es voltam

2012. ápr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Tedd ki hamar a szűrét, mert addig nem találhat Rád az, aki a tenyerén hordoz majd...
2012. ápr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
a kapcsolat 1-ő évében működött, aztán azóta nem... kb 1-2 perc és vége.. majd ezerszer megígéri hogy tenni fog ez ellen, de nem indul semmilyen irányba, előbb foglalkozik a haverjaival mint ezzel a kérdéssel... látom hogy nem érdekli.. nem vagyok csúnya nő, alakra és arcra sem, egyszerűen nem értem.. én rettegnék hogy a másik elhagy, persze ha szeretem... mondtam neki, hogy beszéljük meg, nem kell együtt maradnunk ha csak mocskol másoknak, és szeretkezni sem szeretne, ha baja van mindennel amit teszek vagy csinálok, ha nyűg a problémám... múltkor azt hitte hogy nem hallom, azt mondta épp a haverjának hogy menjenek valahova, legalább nem leszek a nyakán... meg elege van hogy kettesben is kell lenni.. tudom, én is azt írnám hogy akkor miért nem hagyod el, de nem olyan könnyű, már érzem hogy én sem kötődöm hozzá annyira ezek miatt.. nem tudom vele megbeszélni, mert nem érdekli, kötekedésnek veszi.. már érzem magamon hogy nem vagyok a régi... ki kell ebből lépnem tudom, csak nehéz...
2012. ápr. 10. 23:20
 9/32 A kérdező kommentje:
lassan 5 éve
2012. ápr. 10. 23:21
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
ennek a kapcsolatnak már rég vége, csak még ti nem vettétek észre...
2012. ápr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!