Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képes egy apa elhagyni a...

Hogy képes egy apa elhagyni a gyerekét és utána le sem sz. Rni? Azok a szülők akik elhagyják a gyermeküket, mit éreznek? Miért tették?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 18:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Erről az apát kellene megkérdezni. Lehet, hogy őt senki sem kérdezte meg, h akar-e gyereket.
2012. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

az apák is gyerekek

válás után mindig anya vezette aput, hogy hívjon engem fel, szólt mikor van a szülinapom, és apa engedelmesen megtette a kellő lépéseket


a te anyud nem foglalkozik ezzel.


nálunk anyu erre is gondolt :)

2012. ápr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Az én apámat anyám verte át és alázta le, majd azt mondta neki hogy elvisz engem messzire így ne is próbálkozzon a keresésemmel mert megjárja, és mivel apámnak nem volt pénze nem tudott se ügyvédhez se bírósághoz fordulni, így 5 éves koromban kilépett az életünkből. Én sem értettem a dolgokat, de miután 18 éves lettem és megkeresett megértettem. Aztán. Van olyan apa aki nem akart még vagy egyáltalán gyereket,de mivel a nők azt hiszik bármit megtehetnek ilyenkor megszülik és csodálkoznak, hogy az apa nem vesz részt az életükben és van olyan is aki meggondolja magát bepánikol és csak lelép, na őket én sem értem.
2012. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Engem elhagyott 3 évesen és ha néha beszélünk emailben, akkor is csak anyámat szidja. Én nem lennék ilyenre képes. Se gyerektartást nem fizetett soha és elvárta, hogy az anyám neveljen fel a minimálbéréből. Egy ocsmány féreg.
2012. ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%

2. vagyok

még annyit te is felkeresheted apudat szeretettel, nem arra kell várni, hogy ő hívjon, és légy megértő ha néha elnapolgat, biztos dolgozik, fáradt is.

2012. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Én egyedül vagyok az 5 hónapos kisbabámmal. "Kalandos" úton született meg, már a terhesség alatt tudtam, hogy az apuka nem fog részt venni ebben. Jobb is így, egy kutyát nem bíznék rá, nem hogy egy gyermek nevelését.

Néha mikor alszik a babám és én csak gondolkodom nagyon sokszor eltörik a mécses. Még csak fel sem hívott mióta megszületett a fia. :/ Nem perelek, nem csinálok patáliát, tudom, hogy így a legjobb mindenkinek, főleg a gyereknek, de attól még jólesett volna egy telefon az apukától. :/

De ő az ő baja, lemarad erről a kis csodáról ami nélküle nem jöhetett volna világra.

2012. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha egy apa elhagyja a gyerekét, arra nincs bocsánat. Nyilván ha nem önszántából, akkor más a helyzet, de ha csak úgy lelép és nem érdeklődik a gyereke felől, az a legundorítóbb dolog a Földön. Nehogy már egy kisgyerek menjen oda keresni az apját.
2012. ápr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom de nekem egyáltalán nem hiányzik egy apa. Csak fényképen láttam.
2012. ápr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Igen 20 éve olyan elfoglalt már, hogy nem ért rá egyik ünnepen sem felkeresni.

Anyum meghalt.

És lemondott rólam a bíróságon: azt mondta, hogy nem kellek neki.

2012. ápr. 17. 18:54
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Én ismerek egy Apukát, aki a válás után (3 éves volt a gyerek) ment láthatásra, de nem voltak soha otthon a megbeszélt időben vagyis valószínű úgy csináltak. Mindig ment pedig. Aztán ügyvédet fogadott, hogy harcoljon, de nem volt sikeres...az ügyvéd tanácsolta, hogy hagyja abba, mert beleőrül...és hagyta.

Kicsit befolyásolható ember, de azóta is fáj neki...és ki tudja az anya mit mondott, mit tett, hogy távol tartsa a ma már huszonéves gyereket.

Segítenék neki megkeresni a gyerekét, de félek, hogy hogy reagálna... kíváncsi lenne-e valaha az apjára ezek után... :(

24N

2012. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!