Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők hogy mutatják ki a...

Szülők hogy mutatják ki a szeretetüket a gyerekeinek és fordítva?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 11:29
 1/6 anonim válasza:
51%
Én mindig ölelgetem őket, meg anyu is engem. De apu sehogy.
2012. ápr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeretet nem az ölelgetésekben nyilvánul meg, hanem hogy haza várnak, felhívnak ha sokáig nem hívom őket, ha haza megyek jókat beszélgetünk. Megyünk korcsolyázni, horgászni, úszni stb...


Elsőnek: nem attól lesz valaki jó apa, hogy állandóan ölelgeti a lányát (ami már beteges lenne).

2012. ápr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Apukámon látom, hogy szeret, mert ismerem, de anyukám már többször meg is mondta, hogy ő a bátyámat imádja, én meg... nem baj, az érzés iránta kölcsönös :)
2012. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem az a kérdés, hogy nálatok mi van, főleg nem egy irányba! Látom rajta, aha... köszi...

Azért köszönöm, hogy válaszoltatok ment a zöld!

2012. ápr. 15. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Muter főz rám és mosogat és bármilyen hülye ötletem, elképzelésem van azt mondja hogy igen kisfiam te tudod mi a jó neked.

Fater leb*sz a legkisebb tévedés miatt is. Mintha a lelkiismeretem lenne. Közben irányt mutat már gyerekkorom óta. És kedves, nem tud haragudni.

Én meg? Kedves vagyok velük, megosztom az örömeimet, és ha rossz kedvük van nem súlyosbítom. Ja és hagyom hogy megsimogassanak :D

24/F

2012. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Nekem 7 éves lányom van, de mindig mondom neki, hogy mennyire szeretem, ha esetleg van olyan nap, mikor kimaradna, mert sok felé kell mennem, stb. még este sincs, de megkérdezi mennyire szeretem, Olyan aranyos! "annyira szeretsz, hogy el sem tudod mondani?" :)

Ő is mondja, és sokat ölelkezünk, próbálok vele minél többet törődni, játszani, engedni, hogy játszhasson másokkal, hiszen én nem tudok már úgy babázni... :) Amire van pénzem, mindent megkap, és elviszem bárhova. Cserébe csak annyit várok el, hogy szót fogadjon, és tiszteljen minket. Ezt mondom is neki! Leszámítva egy-két hisztit, ez működik is.

És a legfontosabb, mellette állni, bármit is akar! Még ha tudod, hogy nem fog menni, vagy hülyeség.Megérteni őt! Már most is, így ebben nő fel, tudja, hogy rám bármiben számíthat!

2012. máj. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!