Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan kezdek morcos lenni?

Jogosan kezdek morcos lenni?

Figyelt kérdés

A férjemről van szó. Nagyon szeretem, és tudom, hogy ő is szeret engem.

Viszont nem tudja ezt minden téren kimutatni..

Nem ölel át, nem simogat és nem bújunk össze, csak ha "küzdök érte", de még akkor is 60%-ban csak leszid, hogy sosem hagyom aludni.

Részmunkaidőben dolgozik, délelőtt a fiunk miatt nem nagyon tudunk kettesben lenni, délutántól pedig estig (8-10) dolgozik. Hazaér, leül netezni.. Hozok neki enni, inni, de olykor már ez is baj, mert nem tud figyelni arra, amit ír.

Szexuális életünk kb 1-2 hetente van, ami nem olyan rossz arány, de még kapcsolatunk elején azért a napi 1-2-höz képest nem sok.

Tudom, hogy ez idővel természetes, de hogy se puszi, se csók..

Csókért rendszeresen könyörögnöm kell (kb heti 2).

Mindemellett, ha neki olyan kedve van, azonnal ébredjek (hajnalban fordul elő olykor) és jöjjön, aminek jönnie kell.

Ha eltűnik valami, azonnal kiabál (ma reggel pl pulcsit keresett, meglepő módon a ruhásszekrényében volt).

Mindemellett szoktunk beszélgetni, szerepjátszani (rpg, nem az ágyban), de nekem hiányzik a gyengédség.

Nagyon szeretem Őt és nem akarom elveszíteni, ha erről beszélünk, mindig azt mondja, hogy bolond vagyok (kedvesen).

Ha tele a szennyeskosár, puffogva, duzzogva meg kimosni, én meg hetekig hallgatom..

Jó, nem vagyok valami pedáns, kisgyerek mellett nem is olyan könnyű, de igyekszem!


Tudom, ezek apróságok, nem válóok, de már kicsit kezdek mérges lenni..

Jogos?


Ja, kb 1-másfél éve van így.


2009. jún. 20. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem szinte ugyanilyen, mint a tiéd, kb. 3 éve. De még durvább dolgai vannak, mindenért veszekszik. Én pedáns vagyok, tehát nem ilyen dolgok miatt, hanem bármiért, amiben nem értünk egyet. Ha már kétszer visszakérdezek valamit, ordítva közli, hogy értetlen vagyok. A szexuális életünk egyenlő a nullával, pedig régen semmi baj nem volt ezen a téren.

Azt tudom, hogy nem csajozik, és azt mondja, hogy nagyon szeret (ugyanis én már néhányszor összecsomagoltam), és olyankor zokog, és imád, csak el ne hagyjam, megváltozik ő - persze, 2 napig... - utána minden a régi.

Hát nem tudom, mit mondjak Neked, én úgy érzem, hogy annyira el fog vadítani magától, hogy nem leszek már képes szeretni. Sokat gondolok erre. Azt tudom, hogy nem rosszindulatú ember, csak ilyen szar a természete, de nem tudom, meddig lehet ezt bírni.

Szóval szerintem jogos, hogy morcos vagy, egy nőnek szüksége van gyengédségre, szeretetre, becézgetésre.

2009. jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mennyire tudok neked érdemben segíteni, nekem teljesen jó a házasságom, a férjem imád már 6 éve, meg hála az égnek elég talpraesett, tehát nem sokat vitázunk, szeretjük egymás, és ezt ő ki is mutatja.

Egyik nap megpróbálhatnád meglepni amikor este hazamegy. Mire hazaér a kicsit fektesd le, és próbálj meg összehozni kettőtöknek egy romantikus estét, ahol esetleg megbeszélhetitek a problémáitokat. Ha meg ott ül a net előtt, akkor menj oda hozzá, puszilgasd őt meg egy kicsit, érteni fogja a célzást, elvégre nem takarítónője vagy hanem a felesége. Sok sikert!

2009. jún. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az első válaszoló vagyok:

A másodiknak: látszik hálistennek, hogy Neked rendben van a házasságod, mert a javaslatod, csak akkor működik :))

Én pl. hiába puszilgatnám, épp ez a baj. Nem az, hogy nem vagyok képes az első lépéseket megtenni, hanem, hogy egy fabábúval élek együtt, aki nem reagál sehogyse, és mindent természetesnek vesz.

2009. jún. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mindkettőtöknek nagyon köszönöm!

Első: sajnálom, hogy a Te párkapcsolatod sem felhőtlen:( Remélem, egyszer megváltoznak!

Ha meg nem, akkor találsz egy sokkal aranyosabb, tökéletes férfit (bár ebbe belegondolni is furcsa és rossz, elhagyni a férjed/férjem)


Második: Sajna kb minden nap így telik...

Már alszik a fiam mire hazaér, leül, odabújok, simogatom, kérdezgetek, milyen volt a napja, ha olyan kedve van, válaszol, ha nem, akkor meg sem hallja:(

Ha megvárom, hogy kinetezze magát, már fél 1 és alszunk.. Ha nem, jön, hogy sosem hagyom aludni.

A másik véglet, hogy játszunk, azt szeretjük mindketten, akkor más minden, de akkor a kalandban jár az agyunk, arra 70%-ban mindig kapható..

Filmet is egyre ritkábban nézünk, jószerivel már csak egyedül szoktam.

Jó, megértem én tényleg, dolgozik, fáradt, későn ér haza, kell a kikapcsolódás, a netezés..

De olyan jó lenne, ha csak heti 2-szer nem kéne 6-szor az útjába keveredni, és rámászni, hogy megöleljen 20 mp-re:(

2009. jún. 20. 10:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló vagyok: Na de ilyen nincs, hogy természetesnek vesz mindent. Akkor a lehet, hogy meg kéne mutatni neki milyen egyedül az élet, mert így túl kényelmes, hogy a nő megcsinál mindent, tetejében még a gyerekkel is foglalkozik. Kicsit rá kellene zúdítani a gondokat, hogy milyen érzés a feleségének, amikor neki mindezt egyedül kell csinálnia.
2009. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mintha csak magunkról olvastam volna az írásodban!Nálunk annyi a különbség,hogy mindketten sokat dolgozunk,de ha lenne kis időnk is egymásra,akkor nekem ott vannak a gyerekek valami problémával,neki meg valamelyik haver,akinek gyorsan segíteni kell valamiben és már itthon sincs.Szexuális életünk a béka feneke alatt,ha én kezdeményeznék,akkor ő fáradt,viszont ha iszik a haverokkal és hazajön én várjam széttett lábbal.(na,jó ez túlzás,de elvárja hogy akarjam a dolgot)Sokat dolgozom én is,előfordul nálunk is hogy felgyülemlik a mosni ill. a mosogatni való,de mivel ö arra sem vette még a fáradságot hogy megtanulja hogy kell bekapcsolni a mosógépet,ezért ő is morog,hogy csináljam meg,én meg megteszem mert az én dolgom,csak épp nem trehányságból nem csinálom meg,hanem mert a napi 16 órámat végigdolgozom,majdnem minden nap.Szerintem ő már csak a gyerekek,a közös ház és a hitelek miatt van velem,a szerelem már a múlté,bár én még érzek iránta,de módszeresen öli ki belőlem.Jogosan vagy felháborodva,ha tudsz vele beszélni erről,tedd meg minél előbb!!!
2009. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne könyörögj egy csókért, ne akarj odabújni mindenképpen hozzá( jaaajjj, tudom nagyon nehéz, mert örülsz, hogy otthon van végre). Próbáld meg kibírni és ha napok, estleg hetek után sem hiányzik neki a közelséged, akkor már jogosan kezdhetsz el gondolkozni, hogy mivel kellene beújítani! Írhatsz neki pl. egy sms-t munka közben, hogy: "tartalékold az energiádat drágám, mert este szükséged lesz rá"!Na meg csábítgasd minden olyannal, amit szeret. De nehogy már könyörögj neki egy kis szeretetért. Lehet, hogy pont emiatt kötelességnek érzi és azért nem akar bújni, puszilgatni, stb.

Persze nem válóok amiket írtál, de ha boldogabbak lennétek, akkor csempészd vissza a tüzet a kapcsolatba!Kívánok jó kis bújós estéket Nektek! :)

2009. jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 2. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!