Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek kiakadni. Jogosan? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek kiakadni. Jogosan? Mit tegyek h nyugodjon le?

Figyelt kérdés
Pasim el árulta hogy van egy nő akinek tetszik.De ő azt mondta h nem érdekli mert kövér,meg csúnya és h velem akar lenni,semmi köze a csajhoz.ÉS annyit mondott h a tesója teszi a csaj alá a lovat.Ma reggel meg már facebookon is like-gat meg smilyekat küldözget a pasim képei alá.És ez engem idegsít.MEg kell biznom a pasimban,de ez már kezd idegesiteni.Mit tegyek?Hagyjam a csajt?Vagy irjak neki h szálljon le a pasimról?Az a baj h nem vagyok ilyen.Mit csináljak?
2011. jan. 19. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írj neki, azzal csak a saját bizonytalanságodat árulnád el. Reményt adnál a csajnak, hogy ennyire beijedtél tőle.
2011. jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha írsz a csajnak, akkor ő nyert, nem szabad írogatni ilyeneknek. Majd egyszer elfelejti a pasidat.

Ha megbeszéled a sráccal, hogy koptassa le, sokkal jobb megoldás, mint hogy te a háta mögött írogatsz neki. Legyen önbizalmad, és hidd el, hogy a pasi téged szeret.

2011. jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha kövér, és csúnya akkor mitől félsz? A pasid veled van , megmondta téged akar. És azt nem tudod szabályozni hogy másnak ne tetszen. Te is biztos tetszel másnak. Szerintem a pasid dolga hogy állítsa le a csajt, de rendesen. Inkább erre bíztasd. A csajt meg röhögd ki.
2011. jan. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás, ha se te, se a párod nem vesztek róla tudomást. Ennél jobban semmi nem alázhatja meg a csajt.
2011. jan. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!