Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nyitott...

Mi a véleményetek a nyitott párkapcsolatról, nyitott házasságról?

Figyelt kérdés
Voltatok már ilyen kapcsolatban, esetleg vagytok? Hogy rendezitek el magatokban érzelmileg? Nincs féltékenység? Egyik részről sem? Hogy megy?

2012. ápr. 18. 18:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem borzalmas lehet.Még nem voltam,de nem is akarom kipróbálni.
2012. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%
jó dolog
2012. ápr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen nem igazi kapcsolat,csak elvannak egymással. Feltehetően anyagi okokból.
2012. ápr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ennek nincs értelme. Ha kötődnek egymáshoz valamennyire, de azért mégiscsak jó félremenni, akkor legyenek szimpla szexpartnerek. De ha kapcsolatban vannak az egyik fél úgyis tönkre megy bele érzelmileg.
2012. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%

én nem tudnám akceptálni, de baráti házaspár így él. nagyon szeretik egymást, de mind kettőnek több kell. soha nem féltékenyek és bemutatják a szeretőket a másiknak.sokszor voltak nálunk vendégségben a pár, a férj barátnője és a felelség barátja.

de kétlem,hogy sok erre alkalmas ember lenne.

2012. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Aki elvan így elvan, egészséges önbizalom kell hozzá, és nagyon kemény önkontroll, de akinek ez így megfelel akkor éljen így, én nem próbálnám ki, mert érzelmileg nagyon rossz lenne.
2012. ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

én akármikor voltam nyitott a végén mindig elhagyott a barátom, de adott esetben, mikor meg ő volt nyitott, akkor is ő hagyott el


szóval az én életemben ez valahogy nem jön össze, mert szakítás a vége. tehát nyitott kapcsolatokban nincs szerepe a szívügyeknek, vagy már kiégett emberek vannak együtt, vagy csupa ilyesmire tudok következtetni.

2012. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem gáz. Én az ilyen kapcsolatokat nem nevezném se párkapcsolatnak, se házasságnak, csak alkalmi du.ásnak.
2012. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%
Mi a jó fenéért csak az én válaszom lett lepontozva? Mondjátok már meg mi volt ebben olyan szörnyű? :)
2012. ápr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%

addig mindenkié le van pontozva

gondolom 18:36-ig járt itt a lepontozó

2012. ápr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!