Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a nyitott, közvetle...

Igaz, hogy a nyitott, közvetlen embereket jobban szeretik általánosságban?

Figyelt kérdés

Tényleg jobban szeretik a nyitott,barátságos embereket?Mennyire lehet közvetlen az ember akár idegennel is?Én ilyen típusú vagyok,és attól félek,hogy néha a közvetlenségem már zavaró,vagy ez nem gond?:)

Titeket nem zavarna,ha odamenne hozzátok egy idegen,vagy egy olyan ember akit látásból ismertek,és beszélgetne veletek?:)


2011. nov. 18. 17:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok és elmondhatom magamról, hogy nincsenek haragosaim, szeretnek az emberek.

Nincs bajuk a csendesekkel sem, csak ők nem hagyják magukat megismerni.

2011. nov. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Azert az mar tulzas, hogy egy idegenhez odamenni pl., viszont egy utazasnal, vagy egy varoteremben ez elfogadhato. En ugy erzem, hogy a mai korszakban eppen ezert van a sok szorongos ember, mivel nem vallalja fel onmagat, s nem mer nyitottan elni, ismerkedni. TEhat elfogadni kell az embertarsakat, nem pedig elrejtozni, hiszen ha nyitottan elsz,mar adtal egy lehetoseget arra, hogy akar baratokat is szerezz!
2011. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

Hát, ami engem illet, a túl nyitottság zavar. De lehet, hogy én vagyok túl zárkózott.

Ha idegen ember odajönne, talán meg is ijednék. Attól, hogy vajon mit akar. Talán az is felmerülne bennem, hogy nem egészen kerek az illető.

Tehát, ezzel is csínján kell bánni.

2011. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 bánomisén ***** válasza:

Nekem nem gond az ismeretlenekkel való társalgás sem, pl. ha sokat kell várni a boltban a pénztárnál, jól el lehet ütni vele az időt. Persze ezek csak felületes beszélgetések.

Egyébként meg azt szokták mondani, hogy nincs idegen, csak még ismeretlen barát :-)


Egyébként csípem a zárkózott embereket is, nincs gondom azzal, hogy több türelem és idő kell ahhoz, hogy megismerjem őket. Ráérek :-)

2011. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Igaz, de nem azért, amire gondolna az ember. Egyszerűen egy közvetlen emberről kénytelen mindenki véleményt alkotni, és kedves embernél ez nyilván pozitív. Egy zárkózott emberről nem sokan alkotnak véleményt, így nem is szeretik.


Amúgy engem nem zavarnak az idegenek, szívesen elbeszélgetek bárkivel. Csak az emberek többségével nem lehet, főleg a fiatalokkal sajna. Az idősebbek általában közvetlenebbek.

2011. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Molly1 válasza:

mintha én irtam volna!

Nem zavarna

2011. nov. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

én pont a zárkózott fajta vagyok..ha hozzám odajönnek semmi gond szívesen elbeszélgetek,de magamtól nem nyitok senki felé..ezért sokat beképzeltnek,vagy éppen gonosznak tartanak.akiket megismertem később mind mondták,hogy meglepődtek,milyen kedves vagyok,pedig elsőre "utáltak"

sajnos sokan utálnak emiatt,pedig ha vennék a fáradtságot és nyitnának,akkor kellemes meglepetés vagyok.

nem szeretek ilyen lenni pont emiatt,de én nem tudok kezdeményezni,egyszerűen fogalmam sincs mit mondhatnék egy idegen embernek...irigylem az ilyen nyitott embereket

2011. nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Utolsó!Mintha magamról olvasnék...
2011. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy az ember dobozol. Mindent sémák szerint ítél meg, mert így egyszerűbb. Ezért aztán ha közvetlen vagy és nyitott, azaz mutatsz magadból, akkor tudják hányadán állnak veled és hova tegyenek. De ha zárkózott vagy, azaz nincs információ veled kapcsolatban, akkor a hézagokat maguk egészítik ki és így alakítják ki a véleményt. Aki zárkózott, az biztos beképzelt, többre tartja magát, nem akar leereszkedni, sunyi, titkolnivalója van stb. Szóval ezek a vélekedések ilyenkor jönnek.

Mert az ember mindent meg akar magyarázni magának, mindennek okot akar adni.

Én erősen nyitott és közvetlen vagyok, mindenkivel kedves és barátságos. Szeretnek is. De mindezt nem :D

2011. nov. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

De mindezt nem azért csinálom mert én is szeretem az embereket.

Ez a vége :DDDDDD

2011. nov. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!